ФІДБЕК

ВІДДАЛЕНИЙ ДОСТУП ДО SCIENCE DIRECT

Шановні колеги!

Ви можете скористатись можливістю віддаленого доступу до ScienceDirect з використанням доменного імені установи. Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією.

ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ

Шановні колеги!

ВГО Українська бібліотечна асоціація радо представляє офіційного партнера ‒Волонтерську ініціативу з інформаційної гігієни “Як не стати овочем”, яка має на меті  навчити 7 млн українців інформаційній гігієні до 2024 року.

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ДНПБ УКРАЇНИ ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Дистанційне навчання – перспективна сфера розвитку освіти

У сучасній освіті України, як і в багатьох країнах світу, стрімкого розвитку набуває дистанційне навчання. Зважаючи на актуальність питання та виклики часу, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України до Всеукраїнського фестивалю науки підготовлено віртуальну виставку-презентацію «Дистанційне навчання – перспективна сфера розвитку освіти».

ВЕБІНАРИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ

З 15 квітня до 20 травня 2021 року Міністерством освіти і науки України заплановано провести серію вебінарів українською та англійською мовами для вчених та редакторів наукових видань.

Вебінари будуть присвячені питанням взаємодії з базами даних ScienceDirect та Scopus, висвітлюватимуть процедури відбору та критерії, за якими здійснюється відбір видань для індексування, роботу з профілями вчених та установ у Scopus, можливості використання аналітичного інструмента SciVal для пошуку грантів і оцінювання діяльності вчених та установ.

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ДНТБ УКРАЇНИ

ДНТБ України інформує, що понад 150 українських установ надіслали запит для отримання віддаленого доступу до ScienceDirect з використанням доменного імені установи.

Завдяки злагодженій роботі представників компанії Elsevier та ДНТБ України усі співробітники цих установ мають можливість працювати дистанційно з платформою ScienceDirect без прив’язки до IP-адреси установи.

ПРАКТИЧНИЙ ВЕБІНАР ВІД ВИДАВНИЦТВА WILEY

Увага! Відкрито реєстрацію на вебінар «Віддалений доступ і пошук наукової інформації на платформі видавництва Wiley». Даний онлайновий захід призначений для дослідників, авторів і бібліотекарів. На практичному вебінарі видавництва Wiley будуть розглянуті такі можливості платформи Wiley Online Library, як доступ до повних текстів і ефективний пошук наукової інформації в тому числі в умовах віддаленої роботи та дистанційного навчання. Всі учасники вебінару отримають сертифікати.