ФІДБЕК

ВЕБІНАРИ ВІД ДНТБ

Державна науково-технічна бібліотека України запрошує долучитись до серії вебінарів та майстер-класів на тему: “Використання постійних ідентифікаторів учених та установ, їх роль у науковій екосистемі. Інструменти ORCID для науковців”, які відбудуться за підтримки Міністерства освіти і науки України у співпраці з ORCID.
 
Вебінари відбудуться: 29 вересня, 01 жовтня, 04 жовтня 2021 року.

МУЗЕЙ ІСТОРІЇ НПУ

Музей  історії НПУ імені М.П.Драгоманова запрошує всіх студентів  та бажаючих на екскурсію та проведення культурно-просвітницьких заходів. Музей - відкритий простір для Ваших ідей та проектів.

Контакти музею та презентаційне відео тут.

ТОБІ, ПЕРШОКУРСНИКУ!

Шановні першокурсники!

Щиро вітаємо вас у стінах Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова! Нехай роки навчання будуть для вас цікавою, пізнавальною та насиченою знаннями пригодою. Завжди пам’ятайте, що бібліотека – надійний помічник та порадник для студентів. До вашої уваги «Буклет першокурсника» або все, що потрібно знати про бібліотеку.

ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Запрошуємо на вересневі вебінари від Clarivate українською! Участь - безкоштовно, тривалість кожного заходу одна година на платформі Webex.
Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника. Реєстрацію на вебінари – відкрито, перейдіть за посиланням, натисніть Register, заповніть анкету, не забувайте поділитися інформацією з колегами. Зважайте, що Webex не підтримує операційну систему XP.

ВЕБІНАР

Шановні редактори наукових журналів!

У серпні українською Clarivate презентує лише одну тему у двох повторах, реєстрацію відкрито, у Webex, з можливістю отримати безкоштовно сертифікат, за умови прослуховування 90 % вебінару.

12 серпня

Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection.

ФАХОВИЙ ЖУРНАЛ

img

Редакційна колегія наукового видання «Освітня аналітика України» запрошує Вас до співпраці та опублікування статей у науково-практичному журналі «Освітня аналітика України» №3’2021.