ФІДБЕК
 
АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ — це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та проведення наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень.
 
Положення НПУ імені М. П. Драгоманова про Академічну доброчесність.
ico
 
 
ico
«UNICHECK» – це система перевірки текстів на унікальність. У системі порівнюються завантажені файли з веб‐індексом у режимі реального часу, ресурсами відкритого доступу, а також документами, які зберігаються в університетському корпоративному акаунті (базі даних).
Формат файлів для завантаження в систему – doc, docx, rtf, pdf, html, txt, ppt, pptx, zip, odt.
 
ico
«Як перевірити роботу на плагіат».
У представлених Unicheck рекомендаціях покроково описана процедура перевірки академічної роботи на плагіат, особливий акцент зроблено на важливості розуміння необхідності такої перевірки, а також коректну інтерпретацію отриманих результатів.
В матеріалі описано послідовність дій із завантаження файлів та додавання власної бібліотеки; налаштування чутливості пошуку; перевірки на наявність штучних перешкод, таких як зайві символи; використання дружнього до користувачів інтерфейсу звіту подібності; можливості використання хмарного сховища; доступ до історії транзакцій.