Ви є тут

Новини

Доступ до наукових видань

Середа, 8 Січень, 2020

Шановні колеги!

Раді повідомити, що наш університет отримав доступ до повнотекстових публікацій відомого міжнародного видавництва Springer Nature з 3 січня 2020 року.

Подарунок автора

Четвер, 2 Січень, 2020

Напередодні Новорічних свят Наукова бібліотека отримала подарунок:

Шановні колеги,
 
команда ГО «Український інститут медіа та комунікації» щиро вітає Вас із прийдешніми святами і бажає, щоб 2020 рік був для Вас успішним і дозволив реалізувати всі плани та найсміливіші ідеї.
 
Надсилаємо Вам невеликий подарунок у переддень Нового року – методичний посібник «Як викладати журналістику конфлікту», розроблений нашими експертами. 
Дуже сподіваємося, що він стане Вам у нагоді у роботі зі студентами. 
 
Посібник можна завантажити за посиланням: https://www.slideshare.net/UMCI18/conflict-journalism-a4l-small/UMCI18/conflict-journalism-a4l-small
 
Також хочемо повідомити, що наша організація наступного року продовжує проекти, спрямовані на розвиток журналістської освіти. Ми розраховуємо на Ваше партнерство та співпрацю у цих проектах. 
 
Детальної інформації очікуйте уже найближчим часом.
 
З повагою і найщирішими вітаннями,команда УІМК

 

Вітаємо!

П'ятниця, 27 Грудень, 2019

Найщиріші вітання

з

Новим 2020 роком!

Книжкові новинки

Четвер, 19 Грудень, 2019

Знайомтесь з новими книжковими надходженнями у

Наукову бібліотеку:

Лист-books новинок

До святкування 185-ї річниці Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова

П'ятниця, 29 Листопад, 2019

Університет готується до святкування 185-ї річниці з дня заснування, підводить підсумки багаторічної плідної роботи на освітянській ниві. Про результати ефективної роботи університету в мережі міжнародного освітянського співробітництва читайте в газеті "Голос України" №228 (7234) від 28 листопада 2019 року.

Сторінки