Ви є тут

13 грудня: фестиваль кіно "Дні Єрусалима в Україні" в Науковій бібліотеці

Вівторок, 12 Грудень, 2017
Запрошуємо до читального залу №2 Наукової бібліотеки, де відбудеться показ кінофільмів 13 та 14 грудня 2017 року о 15:00 (Пирогова,9); вхід вільний.
 
21 листопада в рамках «Днів Єрусалима в Україні» стартують кіноклубні покази програми фестивалю, до якої увійшли чотири фільми, зняті в Ізраїлі. Захід відбуваєтся за підтримки Посольства Держави Ізраїль в Україні.
Фестиваль пройде на честь 50-річчя об'єднання міста. Фільми, відібрані в програму кіносекціі, були відзначені національними преміями та брали участь в міжнародних кінооглядах класу А. 
Відкриє фестиваль драма «Підмостки» про хлопця, який шукає себе, в той час як його авторитарний батько бачить у сині спадкоємця свого будівельного бізнесу. Стрічка Матана Яіра була номінована на 7 премій Ізраїльської кіноакадемії та була відзначена званням найкращого ізраїльського фільму на Єрусалимському кінофестивалі.
Інший фаворит ізраїльського «Оскара» – картина «Віфлеєм» про взаємини офіцера секретної служби та його палестинського інформатора. Триллер Юваля Адлера отримав премії за найкращі фільм, режисера, сценарій, кастинг, монтаж і актора другого плану.
Хоррор «Єрусалим» покаже глядачеві біблійний апокаліпсис в стародавньому місті: головні герої фільму приїжджають на канікули, та опиняються в епіцентрі кошмару.
Для дітей у програмі фестивалю заплановано сімейне фентезі «Абулеле». Назву фільму дало чарівне волохате чудовисько, яке за допомогою нових друзів намагається повернутися додому. Стрічка була представлена в дитячій програмі Міжнародного кінофестивалю в Торонто, де удостоїлася спеціальної згадки.