Ви є тут

Конференції, семінари...

Понеділок, 17 Грудень, 2018

На кінець року Наукова бібліотека підводить підсумки наукової роботи. Можна відмітити, що робота проведена плідна. Протягом листопада – грудня співробітники бібліотеки брали участь у конференціях та науково-практичних семінарах, участь у яких дає неоціненну можливість обмінятись професійним досвідом,

залучитись до нових проектів, ознайомитись з новими ресурсами, зокрема електронними, використання яких у бібліотеках значно розширює перелік послуг для користувачів, об’єднатись з іншими бібліотеками  з метою впровадженням новітніх технологій в роботу бібліотек. Опанувавши всі сучасні досягнення, використавши світовий досвід, бібліотекарі помітно змінюють форми бібліотечної роботи, чим сприяють популяризації наукових здобутків українських вчених в світі (інституційний репозитарій, доступ до світових баз даних, допомога у створенні наукових профілів у GoogleScholar, інформація про наукові журнали для опублікування статті, складання бібліографічних списків до публікації за допомогою міжнародних бібліографічних менеджерів EndNote, Mendeley та інших). Можна з впевненістю говорити про те, що університетська бібліотека поступово стає місцем, де створюється комфортна фізична і віртуальна атмосфера для творчості, і є точкою виходу у цифровий інформаційний світ.

22-23 листопада2018 року відбулась Звітно-виборна Конференція УБА, в ній взяли участь директор НБ Л. В. Савенкова, заступники директора Л.А.  Гончаренко та А. П. Юрєєва , учений секретар К. Ю. Косинська.

6-7 грудня 2018 року проводилась Міжнародна науково-практична конференція «Стратегії розвитку бібліотек: від ідеї до втілення», учасником якої була директор НБ Л. В. Савенкова.

13 грудня 2018 року  в Гете Інституті семінар «Захист від пропаганди та інформаційних маніпуляцій» відвідали Гончаренко Л., Косинська К., Пічевська О. та Юрєєва А.

Приємно зазначити, що в бібліотеку влились молоді активні співробітники, які виявляють зацікавленість науковою роботою та втілюють свої знання новітніх технологій та методів у бібліотечну справу. Катерина Косинська,  заступник голови Молодіжної секції УБА, не тільки бере активну участь у заходах, що організовані Українською бібліотечною асоціацією, а є учасником і організатором багатьох проектів секції. Валерія  Петренко на семінарі «Бібліотека: місце традицій, простір інновацій» представила свою наукову статтю «Блог, сайт, YouTube як електронні інформаційні ресурси». До речі саме молода когорта бібліотекарів є рушійною силою, що працює з новітніми бібліотечними технологіями та автоматизованими системами, які роблять бібліотеку майбутнього.