Ви є тут

Щиро дякуємо

Четвер, 16 Травень, 2019

Наукова бібліотека Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова взяла участь та стала однією з переможців конкурсу "Чиста книга - чисті думки", організованого ВГО "Українська бібліотечна асоціація" спільно з партнером Асоціації ТОВ "Десна-Дніпро-Тандем". Компанія «ТОВ Десна-Дніпро-Тандем» заснована у 2017 році. Мета компанії —збереження та обслуговування музейних фондів, бібліотечних фондів, приватних колекцій, а також бібліотечних та музейних приміщень та приміщень для зберігання антикваріату та колекцій.

Бібліотека отримала можливість безкоштовно провести гігієнічну обробку 35-ти видань із фонду.

Для очистки та дезинфекції було відібрано примірники із колекції «Україніка» фонду рідкісної книги. Варто зазначити, що після проведення спеціальних процедур книги були повністю очищені від пилу та позбавлені специфічного запаху.

Крім того, представники ТОВ "Десна-Дніпро-Тандем" провели аналіз фізичного стану фондів нашої бібліотеки та надали професійні рекомендації щодо усунення виявлених чинників пошкодження фондів.

Щиро вдячні та в майбутньому сподіваємося на дієву співпрацю, оскільки впевнені у професіоналізмі співробітників ТОВ «Десна-Дніпро-Тандем».

Особливу подяку висловлюємо Українській бібліотечній асоціації за організацію конкурсу та надання можливості збереження культурної спадщини.