Ви є тут

Тестовий доступ до журналів Wiley

Вівторок, 4 Лютий, 2020

Міністерство науки і освіти України за організаційної підтримки Державної науково-технічної бібліотеки України надало 50 науковим установам та університетам України тестовий доступ до журналів Wiley  з 01 лютого 2020 року по 30 квітня 2020 року. Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера у локальній мережі університету, перейшовши на платформу WileyOnlineLibrary

JohnWiley& Sons(скорочене найменування – Wiley) – одне з найдавніших академічних видавництв у світі, яке має багату історію та захоплюючу колекцією контенту та рішень для науки, вищої освіти та бізнесу.

Видавництво публікує матеріали у всіх галузях знань. На нинішній день компанія володіє правами на понад 21 000 наукових книг (щороку видається близько 1000 нових назв), 1 600 наукових журналів (серед яких вагома частка всесвітньо відомих та престижних видань), а також енциклопедії, довідники, бази даних наукової інформації з хімії та медицини (в тому числі Кокранівська бібліотека доказової медицини). Доступ до наукового контенту видавництва відбувається через платформу WileyOnlineLibraryВ журналах видавництва опубліковано дослідження понад 450 лауреатів Нобелівської премії. Щорічно журнали Wileyдемонструють високі показники цитування та імпакт-фактори, до того ж багато видань займають перші позиції у рейтингах за відповідними галузями знань.

В рамках тестового доступу для користувачів буде доступна найбільша колекція журналів Wiley, а це понад 1 500 назв сучасних журналів. Доступними будуть також архіви журналів за понад 20 років – з 1997 року до сьогодні. За тематичним спрямуванням журнали охоплюють всі предметні напрямки сучасної науки.