Ви є тут

Вебінари компанії Clarivate Analytics в лютому 2019

Понеділок, 11 Лютий, 2019

Увага! Перша серія з трьох вебінарів по можливостям ресурсів Clarivate Analytics українською.

У читальному залі №2 (Центральний корпус НПУ ім. М. П. Драгоманова. вул Пирогова,9) можна взяти участь у серії вебінарів, що проводяться для науковців України. Доповідач к.б.н. Тихонкова Ірина, фахівець з аналітичних ресурсів компанії Clarivate Analytics. Вебінари відбудуться 18, 19, 20 лютого 2019 року о 16:15.

 

18 лютого 2019 16:15
 
Тема: Можливості платформи Web of Science для науковця
Тези: Як формується платформа Web of Science. Основні ресурси доступні українськими передплатникам. Можливості віддаленого доступу. Пошук та аналіз наукової літератури. Використання фільтрів і тегів, аналіз пристатейної літератури та схожих записів. Оцінка обраної вибірки, звіти по цитуванню, індекс Гірша, збереження результатів.
 
19 лютого 2019 16:15
 
Тема: В яких виданнях опублікувати власні дослідження.
Тези: Підбір і оцінка видання для публікації. Імпакт-фактор, квартиль та інші показники в Journal Citation Reports. Скільки коштує публікація? Чи можна опублікуватися в міжнародному виданні безкоштовно? Оформлення переліку літератури за форматом обраного видання EndNote on-line. Де перевірити чи індексується видання в Web of Science.
 
20 лютого 2019 16:15
 
Тема:  Авторські ідентифікатори ResearcherIDPublonsOrcid: створення, корегування, функції. 
Тези: Складнощі у пошуку і аналізу здобутків науковця та установи. Авторські профілі ResearcherID, Publons та ORCID, створення та підтримка в актуальному стані. Генерування звіту за публікаціями що проіндексовано у Web of Science Core Collection довільної групи науковців.