ФІДБЕК

ВСЕУКРАЇНСЬКА АКЦІЯ ДАРУВАННЯ КНИГ

30 листопада 2021 р. в Україні традиційно проходить #ЩедрийВівторок (оригінальна назва #GivingTuesday) − день добрих справ, який щорічно відзначається у понад 150 країнах світу.

В рамках Всеукраїнської акції дарування книг #ЩедрийВівторок, яку організувала УБА, до фонду нашої бібліотеки надійшло чимало примірників оригінальних книг.

EBSCO ДЛЯ ДОСЛІДНИКІВ

УВАГА! Повідомляємо, що компанією EBSCO Information Services
підготовлено коротке інформаційне відео українською мовою, в якому представлена інформація про алгоритм пошуку наукової інформації та можливості використання платформи EBSCOhost.

ДАЙДЖЕСТ АКТУАЛЬНИХ КОНКУРСІВ, СТИПЕНДІЙ, ГРАНТІВ

Шановні драгоманівці!

Раді представити новий дайджест від відділу міжнародних зв'язків про актуальні конкурси, стипендії, стажування за кордоном!

ДОСТУП ДО EBSCO

Увага! Нагадуємо, що нашій установі відкрито безкоштовний тестовий доступ до баз даних EBSCO, який триватиме до 31 грудня 2021 року

Також є можливість налаштувати віддаленний доступ до міжнародних баз даних EBSCO!

Для авторизації на сайті EBSCOhost введіть логін: dragomanovuni та пароль: 2021###remote

 

НОВІ ПРОПОЗИЦІЇ ВІД JACEK LEWINSON

Шановні колеги! Також радимо ознайомитися із новими посібниками серії Short Guides від Jacek Lewinson.

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

Увага! З нагоди проведення 21 листопада 2021 року заходів до Дня Гідності та Свободи (згідно з Указом Президента України від 13.11.2014 № 872; розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.02.2021 № 112 «Про затвердження плану заходів із вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні на 2021-2025 роки») пропонуємо актуалізовані тематичні інформаційні та візуальні матеріали, що можуть бути використані при проведенні відповідних заходів.