Ви є тут

Подарунок автора

Четвер, 20 Липень, 2017

Висловлюємо щиру подяку Олександру Євграфовичу Петренку за подарований примірник книги:

Михайло Миколайович Петренко. 200 років безсмертя / Петренко О. Є., Шабанова В. М. - К.: "Кий", 2017 - 238 с. ISBN 978-966-651-899-9

Запропонована читачам книга є продовженням публікацій, здійснених за результатами документальних досліджень, які проводяться з 2012 року в межах Проекту "Ідентифікація Петренків".

Документальне лутературно-публіцистичне видання має за головну мету популяризацію творчості Михайла Петренка, ознайомлення читачів з документальними дослідженнями його біографії та біографічним описом його роду, представником якого він є.

До книги включено матеріали, попередньо розміщені на інтернет-порталі "Деловой Славянск" 2016 року в статтях про творчість Михайла Петренка, його родовід, сучасників, місто Слов'янськ першої половини ХІХ століття, подано факти з історії життя всесвітньо відомої пісні "Дивлюсь я на небо" тощо.

Книгу адресовано науковцям, викладачам української літератури всіх навчальних закладів, читачам, які цікавляться творчістю Михайла Петренка, питаннями української культури та історії поезії. 

Зображення: