Ви є тут

Подарунок автора

Середа, 2 Листопад, 2016

Висловлюємо щиру подяку Володимиру Милько, випускнику університету, за подаровану книгу "Українське представництво в Державній думі Російської імперії (1906 – 1917 рр.)

Милько Володимир. Українське представництво в Державній думі Російської імперії (1906 – 1917 рр.): монографія / В. Милько; відп. ред. О.П. Реєнт. – К.: Інститут історії України, 2016. – 2016. -396 с.: табл. ISBN 978-966-02-7907-0

У монографії розкрито питання участі депутатів від українських губерній у роботі Державної думи Російської імперії (1906 – 1917 рр.). Автором з’ясовано вплив виборчого законодавства та політики органів виконавчої влади на формування етносоціального і політичного складу корпусу; досліджено інтенсивність та особливості законотворчої діяльності українських парламентарів. Висвітлено також соціально-політичну активність депутатів на регіональному рівні, її форми та метод и роботи серед виборців. Встановлено значення і роль у діяльності парламентарів тих питань, які стосувалися національно-культурного і освітнього розвитку України. Окрему увагу приділено різноманітним методам фракційних обструкцій та міжособистісним депутатським суперечкам як формам впливу на прийняття Державною думою тих чи інших рішень; узагальненому аналізу життєвого шляху парламентарів після 1917 р.

Видання розраховане на науковців, викладачів, студентів та всіх, хто цікавиться історією України, політичними процесами у Російській імперії на початку ХХ ст.. 

Зображення: