Ви є тут

Подарунок автора

Субота, 3 Березень, 2018

Висловлюємо щиру подяку Євгенії Павлівні Синьовій, доктору педагогічних наук, завідувачці кафедри тифлопедагогіки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, за подарований примірник книги:

Інклюзивне навчання дітей з порушеннями зору: монографія / за ред. д-ра психолог. н., проф. Синьової Є. П., д-ра мед. н., проф. Рикова С. О. та авторів. - К.: Кафедра, 2017. - 320 с.

 На підставі узагальнення наук. досліджень та психолого-медико-педагогічного досвіду наведено інформацію про основи здійснення спец. корекційного підходу в освітньому процесі в умовах інклюзивного навчання дітей з порушеннями зору.

Робота включає дані про анатомію, розвиток та патологію зору в дитячому віці, створення універсального дизайну в інклюзивному освітньому просторі дітей з порушеннями зору, особливості їхнього психічного розвитку, метод. рекомендації щодо проведення корекційної та навч. роботи в молодших класах.

Адресовано наук. працівникам, педагогам закладів заг. середньої освітиз інклюзивним та спец. навчанням дітей з порушеннями зору, фахівція інклюзивно-ресурсних центрів, офтальмологам, лікарям заг. профілю, аспірантам, лікарям-інтернам, студентам, батькам та всім, хто  потребує спец. знань у галузі тифлопедагогіки, спец. психології та медицини.  

Зображення: