Ви є тут

Подарунок автора

Середа, 4 Квітень, 2018

Висловлюємо щиру подяку Людмилі Георгіївні Івановій, професору Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова за подарований примірник книги:

Іванова Л.Г. Національна ідентичність і державницька ідея в Україні (остання чверть ХVІІІ - 60-ті роки ХІХ ст.) : Історичні розвідки / Л. Г. Іванова. - Київ : Видавництво "Фенікс", 2017. - 368 с. : іл.

У цьому виданні на основі широкого кола архівних та друкованих джерел реконструйовано складні процеси - етапи, тенденції, розвиток, форми, персоналії українського національного відродження з акцентом на

протистояння російській імперській ідеології та польсько-шляхетський державницькій концепції. На сторінках книги відтворено український контекст та загальне тло, на якому розгорталась творча діяльність та політичні практики видатних українських інтелектуалів М. Максимовича, М. Костомарова, М. Драгоманова, В. Антоновича, В. Гнилосирова, А. Шиманова, В. Лободи та інших діячів, які стали на захист української цивілізаційної ідентичності в мовно-культурному просторі й політичному поступі.  

Зображення: