Ви є тут

Подарунок бібліотеці

Четвер, 5 Травень, 2016

Висловлюємо щиру подяку Олені Григорівні Коваленко за подаровану книгу: Коваленко О. Г., Міжособистісне спілкування осіб похилого віку : психологічні аспекти : монографія / Олена Григорівна Коваленко. – К. : Інститут обдарованої дитини, 2015. – 456 с.

Монографія присвячена дослідженню психологічних особливостей міжособистісного спілкування осіб похилого віку як складного процесу формування емоційних взаємин особистості з людьми, котрі її оточують. У цій праці узагальнено погляди науковців щодо зазначеної проблеми, розроблено модель міжособистісного спілкування осіб похилого віку, запропоновано методи та методики для його діагностики, висвітлено результати діагностики особливостей комунікативної, когнітивної та регулятивної підсистем психіки особистості в похилому віці, представлено програму оптимізації міжособистісного спілкування осіб цього віку й рекомендації з його вдосконалення.

Книга може стати в нагоді науковцям і практикам у галузі психології, геронтології, соціології, а також усім, хто цікавиться проблемами пізнього етапу життя людини.

 

Зображення: