ФІДБЕК

30 ВЕРЕСНЯ - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ БІБЛІОТЕК

Всеукраїнський День бібліотек відзначається в Україні щорічно 30 вересня вже понад п'ятнадцять років і є професійним святом працівників близько 40 тисяч діючих бібліотек. Традиційно, в останній день вересня, ми відзначаємо Всеукраїнський день бібліотек, а бібліотекарі - своє професійне свято.

КОРОЛЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ 2022

Шановні колеги! Оргкомітет ХХV Всеукраїнської науково-практичної конференції "Короленківські читання 2022" пропонує долучитися до онлайн-заходів, що відбудуться 26-27 жовтня 2022 р. Розглядатимуться такі теми, як "Бібліотеки, архіви, музеї: адаптація в умовах військової агресії" та "Цифрові інструменти, інтерактивні практики у роботі з молоддю".

ЩЕ БІЛЬШЕ РЕСУРСІВ ВІД RESEARCH4LIFE

Інформуємо наших колег та науковців, що платформа Research4Life також пропонує ресурси з екології, сільського господарства та харчування, зібрані в три бази даних і доступні безкоштовно для українських дослідників: Environmental Index, FSTA - Food Science and Technology Abstracts та Environmental Science Collection.

СЕРІЯ ОСІННІХ ВЕБІНАРІВ ВІД ELSEVIER

Шановні колеги, науковці! Долучайтеся до осінніх вебінарів, які проводитиме компанія Elsevier! Під час вебінарів буде розглянуто використання повнотекстової бази даних ScienceDirect, реферативної бази даних Scopus, цілі сталого розвитку (SDGs) та інформаційна грамотність, а також заплановано 3-денний осінній табір SciVal та 3-денний табір для авторів.

ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ДОСЛІДЖЕНЬ ВІД RESEARCH4LIFE

Нагадуємо, що для співробітників та студентів нашого університету було надано доступ до колекції наукової і технічної літератури - Research4Life (детальніше про те, як розпочати роботу на платформі та отримати логін/пароль). Водночас, усім користувачам через єдиний портал Research4Life надається доступ до міжнародних баз даних, їх інструментів та метрик.

ВЕРЕСНЕВІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Звертаємо увагу науковців на те, що у вересні 2022 року організація Clarivate проведе два вебінари, присвячених різним аспектам роботи з платформою наукової літератури Web of Science. Для участі у вебінарах необхідна попередня реєстрація.