ФІДБЕК

МІЖНАРОДНИЙ КРУГЛИЙ СТІЛ

Українська асоціація дослідників європейських цінностей в освіті (AREVE)
Університет Генуї (Італія)
Інститут вищої освіти НАПН України
Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова
Національний університет біокористування та природних ресурсів
Мелітопольский державний педагогічний університет імені Б. Хмельницького
Київський національний університет культури і мистецтв

ТРАВНЕВІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Запрошуємо вас на чергові вебінари від компанії Clarivate. З 11 по 14 травня заплановано чотири теми, кожна з яких буде у двох повторах о 10:15 та 16:15 у Webex з можливістю отримати сертифікат учасника. На численні прохання щодня о 13:13 відповідний вебінар буде транслюватися на сторінці ютьюб. Щоб отримати матеріали можна залишити заявку в онлайн анкеті https://forms.gle/t5SozMpqchoesNeZ9.

ВІТАННЯ ПЕРЕМОЖЦЯМ!

Завершився Всеукраїнський конкурс для молодих бібліотекарів імені Л. Б. Хавкіної на кращу наукову роботу та інноваційний проєкт, який тривав з 1 квітня 2020 року. На конкурс було подано 19 робіт. Члени журі опрацювали заявки, відповідно до критеріїв оцінки, визначених у Положенні про Конкурс, а результати Конкурсу були затверджені на засіданні Президії ВГО Українська бібліотечна асоціація 29 березня 2021 року.

ВІДДАЛЕНИЙ ДОСТУП ДО SCIENCE DIRECT

Шановні колеги!

Ви можете скористатись можливістю віддаленого доступу до ScienceDirect з використанням доменного імені установи. Для налаштування доступу скористайтеся Інструкцією.

ПРОПОЗИЦІЇ ПАРТНЕРІВ

Шановні колеги!

ВГО Українська бібліотечна асоціація радо представляє офіційного партнера ‒ Волонтерську ініціативу з інформаційної гігієни “Як не стати овочем”, яка має на меті  навчити 7 млн українців інформаційній гігієні до 2024 року.

ІНФОРМАЦІЯ ВІД ДНПБ УКРАЇНИ ІМЕНІ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

Дистанційне навчання – перспективна сфера розвитку освіти

У сучасній освіті України, як і в багатьох країнах світу, стрімкого розвитку набуває дистанційне навчання. Зважаючи на актуальність питання та виклики часу, фахівцями ДНПБ України ім. В. О. Сухомлинського НАПН України до Всеукраїнського фестивалю науки підготовлено віртуальну виставку-презентацію «Дистанційне навчання – перспективна сфера розвитку освіти».