ФІДБЕК

ФАХОВИЙ ЖУРНАЛ

Редакційна колегія наукового видання «Освітня аналітика України» запрошує Вас до співпраці та опублікування статей у науково-практичному журналі «Освітня аналітика України» №3’2021.

СЕРПНЕВІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

 
У серпні українською Clarivate презентує лише одну тему у двох повторах, реєстрацію відкрито, у Webex, з можливістю отримати безкоштовно сертифікат, за умови прослуховування 90 % вебінару.
12 серпня
Тема: Критерії та процедура відбору видань до Web of Science Core Collection.
 

ОНОВЛЕНО ДОСТУП ДО SCOPUS ТА WEB OF SCIENCE

 
Шановні колеги! Повідомляємо, що з 21. 07. 2021 року відновлено доступ до баз даних Scopus та Web of Science. Для того, щоб мати можливість користуватись базами, варто оновити реєстрацію з комп’ютерів, що знаходяться в університеті; бажано реєструватись , використовуючи пошту з домену @npu.edu.ua.
 

ПРОГРАМА ZOTERO

Пропонуємо переглянути як користуватись новим помічником для науковців Zotero.

Zotero - це програма управління літературою, яка допомагає створювати власні бази даних опрацьованої літератури. Використані публікації можна додавати як вручну, так і автоматично за допомогою DOI або ISBN.

ВЕБІНАРИ ВІД ELSEVIER

Шановні науковці! До вашої уваги вебінари від навчального центру ElSEVIER. Удосконалюйте свою дослідницьку роботу та отримуйте нові ідеї з інформаційної арени досліджень багатьма мовами - англійською, болгарською, хорватською, чеською, польською, румунською чи українською.

ПРОПОЗИЦІЇ ВИДАВНИЦТВА WILEY

Research can change the world, but how? 

Дослідження може змінити світ, але як?
Пропонуємо приєднатись до видавництва Wiley,
щоб прослухати дослідницькі студії з наукового спілкування.