ФІДБЕК

ДОСЛІДНИЦЬКА ДОБРОЧЕСНІСТЬ ТА ШТУЧНИЙ ІНТЕЛЕКТ

Шановні колеги, науковці! 21 травня об 11:00 відбудеться онлайн-вебінар від фахівця Springer Nature "Дослідницька доброчесність та штучний інтелект: подолання викликів та використання потенціалу" ("Research Integrity and AI: Navigating Challenges and Leveraging Potential"). Вебінар безкоштовний, англійською мовою, на платформі Zoom. Для участі необхідна попередня реєстрація.

Оскільки штучний інтелект продовжує впливати на вищу освіту, він створює нові виклики і можливості для підтримки академічної доброчесності. Дослідницька доброчесність відіграє ключову роль у підтримці якості досліджень та їх подальшої публікації. Її значення резонує не лише з дослідницькою спільнотою, але й з видавцями.

Бібліотеки, як незамінні партнери, відіграють вирішальну роль у підтримці чітких стандартів у науковій діяльності. Вони слугують провідниками в складному ландшафті впровадження штучного інтелекту, забезпечуючи його етичне застосування та сприяючи розвитку дослідницької екосистеми, яка ставить доброчесність на перше місце.

Даний вебінар розкриє учасникам такі теми, як:

 подвійна роль ШІ: розуміння як загроз, так і потенційних переваг штучного інтелекту в забезпеченні надійних результатів досліджень;

 публікація та доброчесність: вивчення взаємодії між технологіями та людськими ресурсами в підтримці цілісності досліджень;

бібліотечна підтримка: визнання вирішальної ролі бібліотек у сприянні та підтримці дослідницької доброчесності;

доступність ресурсів: знайомство з основними ресурсами, які допомагають у забезпеченні дослідницької доброчесності.

👉 Дізнатися більше інформації про вебінар та зареєструватися можна за покликанням : Research Integrity and AI: Navigating Challenges and Leveraging Potential .