ФІДБЕК

ДОСТУП ДО НАУКОМЕТРИЧНИХ БАЗ ДАНИХ ПРОДОВЖЕНО!

Шановні користувачі! Відповідно до інформації на сайті Міністерства освіти і науки України від 8 липня 2022 року повідомляємо: Компанія «Clarivate» продовжила українським науковцям можливість користуватися базою даних «Web of Science» до кінця 2022 року. Крім того, зберігатиметься доступ для українських установ і до бази даних «Scopus», якою володіє компанія «Elsevier».

Таку можливість мають установи, які раніше здійснили під‘єднання через ДНТБ України, а також ті, які зареєструвалися на платформі «Research4Life»Окрім бази даних «Scopus», компанія «Elsevier» у межах проєкту «Research4Life» відкрила українським науковцям доступ до повнотекстових ресурсів бази даних «ScienceDirect», низки медичних ресурсів, як-от: «ClinicalKey», «Complete Anatomy», «Embase», «Osmosis».

Щоб мати можливість користуватися міжнародними базами даних у віддаленому режимі рекомендуємо пройти авторизацію та створити персональний акаунт науковця! З питань реєстрації, створення особистого кабінету та налаштування віддаленого доступу звертайтеся через онлайн-послугу ЗАПИТАЙ БІБЛІОТЕКАРЯ, за телефоном +380966628186 або напишіть нам на електронну скриньку Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Важливо, що на платформі «Research4Life» видавці наукової літератури відкрили для українських установ до кінця 2022 року безкоштовну можливість користуватися своїми електронними ресурсами. Українські вчені вже отримали безоплатний і зручний доступ через «Research4Life» до понад 114 тис. книг, близько 40 тис. журналів, десятків баз даних, зокрема доступні повнотекстові ресурси провідних видавництв наукової літератури.

На цей час уже понад 500 установ зареєструвалися або відновили реєстрацію на «Research4Life».

Видавці-партнери «Research4Life» планують продовжити доступ до ресурсів для дослідників з України щонайменше до кінця 2024 року – перевести Україну в межах проєкту «Research4Life» із групи В до групи А (як відомо, установам із країн групи А не потрібно сплачувати за використання літератури).