ФІДБЕК

МІЖБІБЛІОТЕЧНИЙ АБОНЕМЕНТ ТА ІНІЦІАТИВА RSCVD

Шановні колеги!

У горнилі нашої народної війни кожен виконує свою роботу. Економіка, освітня, інформаційна та соціальна сфери – це наш тил, який підтримує наші мужні Збройні Сили. З 14 березня 2022 р. у 14-ти областях України відновлено навчання школярів і студентів, тож і бібліотеки закладів освіти знову активно включилися у підтримку освіти й досліджень.

І тут нам пропонує допомогу волонтерська спільнота Ініціативи RSCVD (Resource Sharing during COVID – Спільне використання ресурсів під час COVID), яка поширює бібліотечні ресурси за принципом Міжбібліотечного абонементу. Ініціатива започаткована, аби допомагати одне одному під час пандемії COVID-19. І наразі її актив вважає розширення їхньої підтримки українським колегам природним прогресом. Допомога волонтерів RSCVD відкрита для всієї світової бібліотечної спільноти, у т.ч. для тих, хто вимушено переміщений, щоб захистити себе та свої сім’ї, оскільки вони можуть бути ізольовані від регулярного доступу до бібліотеки.

Якщо є якісь бібліотечні ресурси, які потрібні колегам в Україні чи іншому місці, відвідайте сторінку RSCVD та скористайтеся веб-формою запиту, щоб надіслати його. Волонтери RSCVD нададуть потрібні матеріали в електронному вигляді, наскільки це можливо, де б ви не були. Як зазначають колеги, «наша професія існує для підтримки цієї важливої ​​місії ‒ надання доступу до інформації УСІМ у світі».

Працюємо на перемогу! Слава Україні!