ФІДБЕК

НАЙБЛИЖЧІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

У травні 2023 року Clarivate проводитиме нові безкоштовні вебінари українською мовою, на платформі ZOOM; для участі необхідна попередня реєстрація; також передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару!

24 травня
Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: авторські профілі.
Тези: Можливості, створення, корегування профіля науковця у Web of Science та ORCID. Підтверджені та непідтверджені записи. Що і як може бути представлено. Наявні метрики та інтерпретація їх. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Час 10:15 – 11:00
 
25 травня
Тема: Бліц «Інструкції для початківців»: журнали для публікації.
Тези: На що звернути увагу при відборі видань для публікації. Метрики та їхня інтерпретація. Вартість публікації. Публікаційний процес. Рецензування. Перевірка індексації. Аналіз складнощів з якими стикаються при роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Час 10:15 – 11:00

 

Семінари з запрошеними спікерами

31 травня
Спільний семінар з директорами наукових бібліотек Юлією Главчевою (НТУ «ХПІ) та Ольгою Ольшевською (ОНТУ)
Тема:  Хижацькі видання vs бібліотекарі та науковці.
Тези: За деякими підрахунками на сьогодні в світі нараховується біля 10 000 хижацьких видань. На жаль, достатньо часто науковці мають складнощі з ідентифікацією та відхиленням пропозицій від нечесних видань, що спричинює не лише втрату результатів, грошей та часу але і репутації як науковця так і установи. На вебінарі нагадаємо основні типи хижацьких видань, та практичний досвід роботи наукових бібліотек Національного технічного університету «Харківського політехнічного інституту» та Одеського національного технологічного університету щодо допомоги науковцям щодо підбору видання для публікацій. 
Час 15:30 – 16:30

Реєстрація

👉 Більше додаткової інформації про найближчі вебінари Clarivate (а також записи вже проведених вебінарів) на сторінці Europe - Regional Pages: Ukraine.