ФІДБЕК

ВЕБІНАРИ УКРАЇНСЬКОЮ. БЕРЕЗЕНЬ 2022

Шановні друзі, колеги! В цей важкий час, якщо маєте можливість долучайтеся до вебінарів від Clarivate. Як завжди вебінари українською, безкоштовні, з можливістю отримати сертифікат учасника, за умови прослуховування більше 90 % основного часу вебінару.

15 березня. Практикум: Web of Science Core Collection базовий та розширений пошуки

Web of Science Core Collection містить дані з більше ніж 21 800 журналів, також матеріали кращих конференцій та монографій. Аналіз якісної літератури дозволяє обирати кращі напрямки, методики, партнерства для більш успішної роботи та уникати помилок, які описані в наукових джерелах. Протягом онлайн демонстрації розглянемо алгоритми пошуку у Web of Science Core Collection, символи скорочення заміни, застосування операторів пошуку, синтаксис пошукових запитів, найчастіші помилки користувачів. Уточнення, аналіз та збереження отриманих даних. Використання у подальшій науковій роботі та звітності. Особливості використання розширеного пошуку: комбінування пошукових запитів, збереження та аналіз Також відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: (київський час; оберіть зручний час натисніть на Register та заповніть анкету).

10:15–11:1516:15–17:15

22 березня. Research Smarter: Прикладна наукометрія

Наукометрія та бібліометрія - терміни як впевнено увійшли в життя науковців і викликають діаметрально протилежні емоції від захоплення і ідеалізації до стійкого несприйняття. На вебінарі шукатимемо істину. Розберемо мету і задачі наукометрії, які дані, використовуються, з яких джерел, критерії їхньої якості. Розберемо як розраховуються та для чого (не) можна використовувати: імпакт-фактор і його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, h-індекс, CNCI, beamplots. Розберемо приклади коректного та некоректного застосування, причини і наслідки. Обговоримо як використовувати дані для побудови дорожньої карти наукової діяльності вченого, установи, країни. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: (київський час; оберіть зручний час натисніть на Register та заповніть анкету). 10:15 – 11:15

24 березня. Research Smarter: Зважена оцінка видань

Зростання кількості наукових результатів, зміни в публікаційному ландшафті, спричинені рухом відкритого доступу, вимоги до публікацій та активність хижацьких видань спонукають авторів, бути уважними при підборі видання для публікації. На вебінарі розглянемо як відбираються видання до Web of Science Core Collection, з яких галузей знань, які критерії якості видання, які додаткові показники та метрики видання доступні в Journal Citation Reports. Як знайти краще видання для публікації або перевірити чи дійсно запропоноване видання індексується в Core Collection.

Реєстрація: (київський час; оберіть зручний час натисніть на Register та заповніть анкету). 10:15 – 11:15

Додаткова інформація за покликанням.

Також доступні записи вибраних вебінарів на ютьюб каналі Clarivate Analytics українською.