ФІДБЕК

ВЕБІНАРИ УКРАЇНСЬКОЮ WEB OF SCIENCE

Шановні колеги! Повідомляємо, що Web of Science продовжує серію вебінарів для науковців та запрошує до участі всіх зацікавлених. Всі заходи українською, безкоштовні, тривалість кожного - одна година, проходять у Webex (Увага! Дана програма не працює з операційними системами ХР і чутлива до версії браузера). Слухачі, які були присутні більше 90 % основного часу вебінару, протягом трьох робочих днів отримують сертифікат учасника.

Реєстрацію на всі вебінари відкрито! Перейдіть за посиланням, натисніть Register та заповніть анкету.

20 січня 2022, 16:15–17:15 (київський час) - повтор від 13 січня.
Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites.
Тези: Наукові дослідження часто вимагають значних коштів. Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу буде на часі та дозволить і виконувати дослідження на більш високому рівні і швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясуємо як знайти і проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів та знайти їхні контакти. Проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами і чому вони більш ефективні. Визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти та, як завжди, відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація за посиланням.

26 січня 2022, 16:15–17:15
Тема: Можливості референс-менеджера EndNote для роботи з бібліографією.
Тези: Щоб не витрачати багато часу на оформлення переліків літератури за форматом обраного видання, уникнути помилок з бібліографією при написанні курсових, кваліфікаційних робіт чи дисертацій запрошуємо на вебінар де дізнаємося про референс-менеджер EndNote і як з ним працювати:
– Створення аккаунту, наповнення бібліотеки через імпорт записів з Web of Science, сайтів журналів, онлайн бібліотек, Google Scholar, додавання записів вручну.
– Створення та впорядкування каталогу, спільний доступ до даних, використання у науковій роботі (створення звітів) та освітньому процесі.
– (Пере)оформлення статті за форматом обраного видання за допомогою Cite While You Write™. Робота з рукописом додавання/видалення посилань, правки, версія для подання до видання. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація за посиланням.

27 січня 2022, 16:15–17:15
Тема: Оновлена платформа Web of Science: швидше, зручніше, ефективніше.
Тези: Якщо ви розпочинаєте знайомство з Web of Science або бажаєте дізнатися про всі зміни що відбулися у новому інтерфейсі - запрошуємо на онлайн демонстрацію де відпрацюємо алгоритм ефективної роботи у новому інтерфейсі Web of Science. Визначимо що і як індексується на платформі і які можливості відкриває база науковцям. Розглянемо можливості кабінету користувача, алгоритм пошуку робіт за вказаною темою, які можуть бути помилки і як їх уникнути, оцінимо результати, розподіл документів за роками, цитування, h-індекс, хто цитує, чим корисний аналіз цитування, що таке пов’язані записи, які установи є літерами в даній галузі, як зв’язатися з науковцями даних установ, в яких видання варто публікувати результати, чи є безкоштовні публікації. Варіації пошуку у Web of Science. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстрація за посиланням.


Також цього року продовжується серія вебінарів «Clarivate – науковцям 2022 або місце зустрічі змінити не можна». Реєстрацію відкрито!

10 лютого • 10 березня • 7 квітня • 5 травня • 9 червня • 7 липня • 11 серпня • 8 вересня • 6 жовтня • 10 листопада • 8 грудня

Записи вебінарів українською є на ютьюб каналі Clarivate Analytics українською.

З додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті компанії.