ФІДБЕК

ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE У ЧЕРВНІ ТА ЛИПНІ

Шановні колеги, науковці! До вашої уваги вебінари від Clarivate, які відбудуться у червні та липні цього року. Нагадуємо, що вебінари безкоштовні, українською мовою у Zoom; для участі необхідна попередня реєстрація. Також передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

6 червня
Тема: Аналіз публікаційної активності установи.
На вебінарі будуть розглянуті наступні питання:
➤ аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites:
• ключові показники та метрики для оцінки ефективності;
• коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S;
 
➤ оцінка наукового співробітництва:
• аналіз ефективності поточних колаборацій;
• пошук оптимальних партнерів для спільних проектів;
• створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science.
Час 10:15 – 11:15
 
27 червня
Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate.
Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проекту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі учасники дізнаються про ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, проаналізують інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, порацюють з новою базою на платформі - Grant Index і розглянуть можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.
Час 10:15 – 11:15
➤ Реєстрація.
 
4 липня
Тема: Оновлення Journal Citation Reports™ 2024.
На цьому вебінарі учасники дізнаються про те, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, незалежно від того, чи це перший рукопис чи керування бібліотечними колекціями; про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників; про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science; а також про інтеграцію журнальних показників у інші системи за допомогою Journals API.
Час 10:15 – 11:15
➤ Реєстрація.