ФІДБЕК
 
 
ОТРИМАТИ ДОКУМЕНТИ з фонду бібліотеки можуть всі зареєстровані користувачі.
 
• взяти документи додому можуть студенти та працівники Українського державного університету імені Михайла Драгоманова на абонементі.
• стороннім користувачам дозволяється працювати з документами лише в читальних залах.
 
Для отримання документів з фонду бібліотеки необхідно попередньо замовити їх через ЕЛЕКТРОННИЙ КАТАЛОГ на свій електронний формуляр. Документами з фондів читальних залів можна скористатися без попереднього замовлення.
Забрати замовлення можна на відповідному пункті книговидачі. З собою необхідно мати студентський або читацький квиток.
 
За допомогою ЕЛЕКТРОННОГО ФОРМУЛЯРА Ви можете:
- замовляти літературу для користування;
- дізнаватися про наявні у користуванні Вами документи і терміни їх повернення;
- дізнаватися свою історію користування документами та звернень до повних текстів;
- перевіряти свій кошик замовлень та запитів
 
ДОДОМУ НЕ ВИДАЮТЬСЯ:
рідкісні та цінні видання;
• контрольні примірники;
• видання, отримані бібліотекою через МБА з інших бібліотек;
• видання із фондів читальних залів.
 
ЗАБОРГОВАНІСТЬ, ВТРАТА АБО ПОШКОДЖЕННЯ ЛІТЕРАТУРИ
• якщо користувач заборгував, то його читацький формуляр буде заблоковано до повного повернення документів;
• якщо видання втрачене або пошкоджене, його потрібно замінити аналогічним документом за погодженням з бібліотекою. Отримати консультацію щодо заміни можна на пункті книговидачі.
 
 
ЩО РОБИТИ, КОЛИ ВТРАТИЛИ КНИГУ?

Пропонуємо декілька варіантів виходу з такої ситуації. По-перше: зробити заміну втраченої книги на таку ж саму. По-друге: якщо замінити такою ж книгою не вдається - можна замінити її новою, відповідною до освітньої дисципліни. Але як визначити, які саме книги є відповідними до освітньої дисципліни?

👉 Проконсультуватися у наших співробітників:

➤ безпосередньо на пункті книговидачі (у головному корпусі університету: к. 113, абонемент навчальної та наукової літератури; у гуманітарному корпусі: к. 3-17, студентський абонемент навчальної літератури; к. 4-3, абонемент наукової та художньої літератури; у корпусі історико-філософського факультету: к. 8, абонемент навчальної та наукової літератури; у корпусі факультету мистецтв: к. 2.2, абонемент навчальної та наукової літератури; у корпусі факультету психології та інженерно-педагогічного факультету: к. 301, абонемент навчальної та наукової літератури);

➤ за телефонами: головний корпус: (044) 239-30-03; гуманітарний корпус: (044) 482-38-37; корпус історико-філософського факультету: (044) 249-84-19; корпус факультету мистецтв: (044) 486-99-36; корпус факультету психології та інженерно-педагогічного факультету: (044) 400-99-37;

➤ скористатись нашою онлайн-довідкою;

➤ через кнопку ЗАПИТАЙ БІБЛІОТЕКАРЯ.