ФІДБЕК
 
 
Загальний бібліотечний фонд містить понад 1 млн. примірників книжкових та періодичних паперових видань, близько 50 тис. електронних ресурсів; користувачі також мають доступ до передплачених повнотекстових баз даних.
 
Серед колекцій, представлених у цифровому форматі:
 
ico
Цифровий архів видання «Педагогічні кадри (2021 - )
Одним із напрямків роботи Наукової бібліотеки є збереження документів, що мають відношення до історії університету, та спрощення доступу до них. Таким джерелом є архів газети «Педагогічні кадри» - корпоративного видання університету, що відображав основні аспекти внутрішнього життя, важливі офіційні документи та звіти, новини про події, що відбувалися у його межах. Архів містить біля 1200 документів за 1956-2015 рр.
 
 
 
ico
Цифрова колекція «Рідкісні видання з фонду Наукової бібліотеки Національного
педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова» (2018 - )

Під час процесу ретрокаталогізації фонду рідкісних видань бібліотеки було знайдено багато видань, електронних версій яких у світових зібраннях досі не існує. З метою надання до них вільного доступу усім зацікавленим особам було започатковано цей проект.
 
 
 
ico
Цифрова колекція «Шевченкіана у фондах Наукової бібліотеки НПУ імені М.П. Драгоманова» (2014 - )
До 200-річного ювілею Т. Г. Шевченка у співпраці з ТОВ «Спеціалізований центр БАЛІ» (СЦ БАЛІ) за участю ТОВ «Електронні архіви України» (ТОВ ЕЛАУ) було здійснено проект, результатом якого було переведення в електронну форму творів Великого Кобзаря та рідкісних видань про його життя та діяльність.
 
 
 
ico
Цифрова колекція Михайло Драгоманов - видатний діяч України (2011- )
Метою проекту було створення інформаційно-бібліотечних ресурсів, присвячених життю і діяльності М.П. Драгоманова та забезпечення вільного доступу до них широкому колу користувачів.
Детальніше з цими колекціями можна ознайомитися на сторінці Проєкти. Партнери.
Окремо зберігаються персональні колекції П. О. Орлика та С. А. Гальченка, праці викладачів університету, автореферати та дисертації, захищені в Університеті (див. «Електронний архів авторефератів та дисертацій»).
 
ico
З метою наочного представлення фонду бібліотеки, рекомендації найбільш змістовних публікацій, працівники відділів обслуговування створюють тематичні віртуальні «Книжкові виставки».


У ОБМІННОМУ ФОНДІ бібліотеки представлено книги, періодичні видання, збірники наукових праць тощо. З питань книгообміну слід звертатись до Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.