ФІДБЕК
 
 
ПРОПОНУЄМО ІНФОРМАЦІЮ ПРО ДЕЯКІ ІЗ ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ ВИДАВНИЦТВ ТА АГРЕГАТОРІВ НАУКОВОГО КОНТЕНТУ.
 
 
ico
RESEARCH4LIFE
Одна з найбільших у світі колекцій науково-технічної літератури, яка надає онлайн-доступ до академічного та професійного рецензованого вмісту таких напрямів як: охорона здоров’я, сільське господарство, навколишнє середовище, прикладні науки, юридична інформація, тощо.
 
 
 
ico
ELSEVIER
Одна з найбільших видавничих компаній світу, яка щорічно публікує близько чверті всіх статей, що видаються у наукових журналах.
Заснована у 1880 році в Амстердамі (Нідерланди).
ico
EBSCO
Є провідним постачальником дослідницьких баз даних, електронних журналів, передплати журналів, електронних книг та послуг пошуку для бібліотек усіх видів.
 
 
ico
SPRINGER
Це міжнародна видавнича компанія, що спеціалізується на підготовці та випуску академічних журналів та книг природничо-наукового спрямування.
ico
WILEY
Міжнародне видавництво, що спеціалізується на випуску академічних видань. Видає книги, журнали,
енциклопедії у друкованому та електронному вигляді, надає доступ до своїх продуктів та послуг для професіоналів, студентів і викладачів вищої школи, дослідників, учених.
ico
SAGE PUBLISHING
Це незалежна видавнича компанія, заснована у 1965 році. Видає понад 1000 журналів, понад 800 книг на рік. Комерційне видавництво, яке випускає наукові видання та електронний контент, що охоплюють бізнес, гуманітарні науки, соціальні науки,
наукові технології та медицину.
 
 
 
ico
BENTHAM SCIENCE
Є видавцем рецензованої наукової літератури, що забезпечує видання понад 130 наукових журналів в електронному та друкованому форматах, які містять результати досліджень переважно в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. Значна частина журналів видавництва Bentham Science індексуються провідними бібліографічними базами даних.
 
 
ico
STATISTA
Це глобальна платформа бізнес даних, що містить статистику та факти у 170 галузях та 150+ країнах світу.
ico
PROQUEST
Колекції ProQuest охоплюють усі дисципліни та різноманітні типи вмісту, необхідні дослідникам. Компанія надає програми та продукти для бібліотек, забезпечує доступ до вмісту, включаючи дисертації, тези, електронні книги, газети, періодичні видання, історичні колекції, державні
архіви, архіви культури та інші зведені бази даних.

 
До ресурсів такого рівня може надаватися тестовий доступ, також можна отримати персональне новинне інформування від видавництв.
 
 
РЕСУРСИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ З ІНВАЛІДНІСТЮ
 
 
ico
МУЗЕЙ ХАНЕНКІВ
Музей Ханенків – чільний музей світового мистецтва в Україні. Музей презентує найзначніші колекції мистецтва Європи, Азії та Давнього світу в Україні. Сайт музею адаптований для перегляду людьми з порушеннями зору.
 
ico
МУЗЕЙ У ТЕМРЯВІ
Перший в Україні музей, де всі екскурсії проходять в абсолютній темряві та у супроводі незрячих гідів. На сайті музею є корисна інформація про незрячих людей та людей з порушеннями зору.
 
 
ico
НА РІВНИХ
Український проєкт, метою якого є збільшення статистики працевлаштування людей з інвалідністю в Україні у різноманітних сферах, відповідно до професійних якостей кандидатів та кандидаток.
 
 
ico
БЕЗБАР’ЄРНА УКРАЇНА
Проєкт було створено з метою практичного розв’язання питань адаптації наявних об’єктів архітектурного середовища, спортивної та транспортної інфраструктури до потреб людей з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.
 
 
ico
УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ІНВАЛІДІВ
Львівський обласний осередок всеукраїнської громадської організації «Українська Спілка Інвалідів». Осередок займається впровадженням іноватики в галузі освіти, культури, соціального захисту, інформаційних технологій, працевлаштування та ін. Свою діяльність поширює на територію Львова і всієї України. Сайт організації адаптований для перегляду людьми з порушеннями зору.
 
ico
ДОСТУПНО. UA
Проєкт висвітлює життя людей з інвалідністю та розвінчує міфи про них. Також поширює тренд доступності в Україні, нормалізує сприйняття інвалідності у суспільстві та мотивує до активного життя.
 
ico
ЛІХТАР
Онлайн бібліотека аудіокниг "Ліхтар" - це спроба полегшити життя як людям із тотальною втратою зору, так і частково незрячим. В бібліотеці використовується не тільки озвучення "Анатоль", яке є наразі найкращим озвученням машинного мовлення, а й текст високої контрасності, щоб людям, які втратили зір не повністю, було максимально зручно.
 
ico
СЛУХАЙ
Це перша безкоштовна онлайн-бібліотека аудіокниг українською мовою. Проєкт створює аудіокниги українською, поширює сучасну та класичну літературу. На платформі можна знайти понад 100 творів прози і поезії тільки українського авторства.
 
 
ico
ГЕНЕРАЦІЯ УСПІШНОЇ ДІЇ
Основною метою діяльності організації є реалізація і захист прав та основоположних свобод людей з інвалідністю по зору, сприяння їх повному включенню до всіх сфер життя суспільства. На сьогоднішній день організація має представництво у 20 регіонах України і об’єднує біля 200 людей з інвалідністю по зору, які є фахівцями і спеціалістами у різних галузях.
 
БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНИ
ico
НБУВ
На сайті бібліотеки є: електронний каталог, повнотекстові документи, посилання
на бібліотеки України і світу.
ico
ДНТБ
Державна науково-технічна бібліотека України. Всеукраїнська бібліотека загальнодержавного значення.
ico
ДНПБ ІМ.
В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО

На сайті бібліотеки у розділі «навігатор в Інтернеті» широко представлені посилання
на сайти психолого-педагогічної тематики.
ico
НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМ.
М.МАКСИМОВИЧА

Наукова бібліотека ім. М. Максимовича Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
ico
НАУКОВО-ТЕХНІЧНА
БІБЛІОТЕКА КПІ

Науково-технічна бібліотека ім. Г.І. Денисенка Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського.