ФІДБЕК

Бібліотека висловлює найщирішу подяку фахівцям Українського товариства охорони птахів за подаровані примірники:

Сучасні дослідження птахів та їх охорона.

Національні природні парки Карпат.

Сучасні дослідження птахів та їх охорона / Під ред. Русєва І.Т., Корзюкова А.І.: Сб. наук. ст. - К.: Вид-во Українського товариства охорони птахів, 2019. - 152 с.

У збірнику опубліковані матеріали, представлені на XXXVIII науковій конференції Дослідження та охорона птахів, 17-19 вересня 2019 року. Роботи охоплюють широке коло проблем сучасної орнітології та екології. Розглядаються питання сучасного стану рідкісних та зникаючих видів птахів. Роботи охоплюють багато рідкісних видів птахів і широке коло проблем регіону, пов'язаних з порушенням їх середовищ існування. Особливу увагу було приділено проблемі "Птахи і вітроелектростанції".

Збірка адресована орнітологам, науковцям, викладачам ВНЗ, фахівцям в галузі охорони природи і заповідної справи, аспірантам і студентам природничих факультетів, активістам громадських наукових та природоохоронних організацій.

Національні природні парки Карпат.

Цю публікацію підготовлено в рамках проекту "Збереження карпатських пралісів", який впроваджує Українське товариство охорони птахів. Мета проекту - збереження карпатських пралісів шляхом розширення територій покриття національними природними парками важливих первозданних і природних біотопів. Проект впроваджується на території Івано-Франківської, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей у національних природних парках гірської зони Карпатського регіону в районі зростання пралісів і старовікових лісів.