ФІДБЕК

Висловлюємо щиру подяку головній бухгалтерці НПУ імені М.П. Драгоманова Ярославській Лідії Петрівні, яка презентувала до нашого фонду книжкові подарунки від бібліотеки ПриватБанку. Серед дарунків є наступні примірники: • Джеймс Клір "Атомні звички" • Ніл Рекхем "Техніка продажу SPIN" • Девід Йоффе, Майкл Кузумано "Стратегії геніїв" • Стівен Шварцман "Чого вартий успіх".

Джеймс Клір "Атомні звички. Легкий і перевірений спосіб набути корисних звичок і позбутися звичок шкідливих"

У книзі Джеймс Клір ділиться надзвичайно цікавою і по-справжньому продуктивною методикою напрацювання корисних звичок. В її основі лежить поняття чотириступеневої моделі звичок (подразник, прагнення, відгук, винагорода), а також чотири породжені цією моделлю закони зміни поведінки. Викладений матеріал підтверджується результатами наукових досліджень, проте книгу слід трактувати не як наукову розвідку, а як посібник з експлуатації, що містить мудрі практичні поради та пояснення механізмів створення і змінювання власних звичок.

Ніл Рекхем "Техніка продажу SPIN. Як не проґавити великого клієнта"

Традиційні теорії про те, як продавати, можуть добре працювати у малих продажах, але перестають бути ефективними щойно масштаби зростають. Зрозумівши, із яким типом продажів має справу ваш бізнес, ви зможете продавати більше. Автор цієї книжки разом із командою протягом дванадцяти років досліджував роботу 10 тисяч торгових представників, проаналізував понад 35 тисяч комерційних контактів і напрацювали цю методику.

Девід Йоффе, Майкл Кузумано "Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса"

Вчитися у кращих - корисно та природно. Саме тому була написана робота відомих американських професорів, яка розповість про те, як керували своїми компаніями одні з трьох найбільших інноваторів свого часу. «Стратегії геніїв» - цікава та пізнавальна книга, яка розкриває секрети стратегій, навичок та принципів управління директорів, чия робота змінила сучасний світ. Їх підходи до формування стратегії та створення організацій пропонують унікальні ідеї для початківців керівників, а також керівників сучасних транснаціональних корпорацій.

Стівен Шварцман "Чого вартий успіх. Уроки досягнення досконалості"

Він - мільярдер, філантроп та діяч, думкою якого цікавляться очільники держав. Проте за цими досягненнями стоїть людина, яка все життя навчалась і розмірковувала про те, чого вартує досконалість. Це історія автора, яка покаже, як домогтися процвітання, будувати та розвивати бізнес. Його уроки досягнення досконалості ефективні для кожного: студента, підприємця, мецената, керівника чи просто людини, яка шукає шлях для ефективного втілення свого потенціалу.