ФІДБЕК

Бібліотека висловлює найщирішу подяку науковцю, журналісту, публіцисту, члену Національної спілки письменників України Тимошику Миколі Степановичу за подарований до фонду примірник:

Тимошик М.С. Материн заповіт у рушнику 1933-го: Автобіографічна канва життя. Біобібліографічний покажчик із нагоди 65-річчя. Наукове видання. К.: Наша культура і наука, 2022. 592 с. (+48 іл. вкл.), ім. пок., резюме англ. м.

Нова книга відомого вченого-гуманітарія, журналіста і громадського діяча незвична і за структурою, і за змістом.
Перша, мемуарна, частина з назвою "Матеріали до життєпису" містить публіцистично наснажену, здебільше із сюжетним розвитком подій, коротку хронологічну канву поступу особистості наперед визначеним щляхом із власними принципами. Така канва подана на фоні частих суспільно-політичних катаклізмів, що випали на долю покоління, народженого по щойно завершеній епосі сталінізму. Складовими цієї частини є головні інтерв’ю автора та проблемно-тематичні екскурси сторінками його 25-ти книг.
Друга частина - "Біобібліографічний покажчик" - містить опубліковану в друкованих та мережевих виданнях інформацію про наукову, журналістську, видавничу, педагогічну та громадську діяльність професора.