ФІДБЕК

Щиро дякуємо науковцю, журналісту, публіцисту, члену Національної спілки письменників України Тимошику Миколі Степановичу за подарований до фонду примірник історичної монографії:

Іван Огієнко (митрополит Іларіон)
Митрополит-мученик Арсеній Мацієвич. Упоряд., авт. передмови М.С. Тимошик. К.: Наша культура і наука, 2022. - 328 с. (Бібліотечна серія Фундації ім. митрополита Іларіона (Огієнка) "Запізніле вороття". Серія 2. "Зарубіжні першодруки". Том 16). Випуск 22.

ISBN 978-966-7821-42-5 (серія)

ISBN 978-966-7821-75-3

З усіх життєписів про великих українців цей твір є чи не найсильнішим: за обсягом маловідомого фактажу, детективною і водночас експресивно наснаженою сюжетною лінією, силою впливу на читача.
Твір суголосний із реаліями сучасного життя. В ньому вивищена гостроактуальна проблема місії й чину так званої еліти нації. Ідеться про те, як Богом обдарована талантами Особистість відстоює правду, - всупереч сильного опору найвищих владних чинників, наперекір байдужості й боязні ближчого оточення, за умов домінування в суспільному середовищі явища непатріотизму, продажності, угодовства. У тексті вгадується багато автобіографічного з життєпису самого автора.