ФІДБЕК

Висловлюємо щиру подяку Світлані Василівні Хижняк за подаровані книги, автором яких є Ігор Антонович Хижняк (1948 – 2020) – доктор історичних наук, професор (1991); доктор політичних наук, професор політології (2003);

академік Української академії політичних наук (2009). Народився 26 вересня 1948 р. у м. Львові. В 1972 р. закінчив Київський державний університет ім. Т. Г. Шевченка.  Володів англійською, французькою і арабською мовами. Працював перекладачем у країнах Близького Сходу. У 1993 р. був першим вченим-гуманітарієм незалежної України, запрошеним для читання лекцій, проведення наукових досліджень та роботи з аспірантами в університетах США, штатів Огайо та Мічиган.

Працював на посадах завідувача кафедр, а також професором кафедр цілого ряду університетів та академій України, головним науковим співробітником Державної установи «Інститут всесвітньої історії НАН України». Автор понад 200 наукових праць та публікацій: з них 7 монографій, 7 підручників, численні розділи у колективних монографіях, наукові статті, опубліковані у вітчизняних та зарубіжних виданнях.