ФІДБЕК

Висловлюємо щиру подяку Миколі Івановичу Піддячому за подарований примірник книги:

Піддячий М. І. Підготовка старшокласників до професійної діяльності  в умовах профільного навчання : монографія. – Київ : педагогічна думка, 2008 . – 288 с. , іл.

Монографія присвячена питанням психолого-педагогічних досліджень у царині забезпечення поступу особистості. Що в системі профільної школи відображається такими основними поняттями і категоріями: соціалізація, адаптація, навчально-виховний процес, зміст і якість освіти, професійна орієнтація, професійне самовизначення, допрофесійна і професійна підготовка, розвиток, саморозвиток, самоорганізація, самовдосконалення формування, компетенції, технології, засоби праці, продуктивні сили.

Включені матеріали досліджень, які розкривають теоретико-методичні підходи підготовки особистості до вибудови професійної траєкторії на основі її здібностей, якостей і цінностей в умовах профільної школи як складової частини системи неперервної професійної освіти.

Монографія стане в нагоді науковцям психолого-педагогічної проблематики, вченим, аспірантам, управлінцям, вчителям, педагогам-практикам, психологам, соціальним працівникам та батькам.