ФІДБЕК

Висловлюємо щиру подяку директору Наукової бібліотеки імені М. Максимовича Черкаського національного університету Голишу Григорію Михайловичу за подаровані примірники книг:

Г. М. Голиш. Село Деньги в українській історії від давнини до сьогодення; Г. М. Голиш. Село Деньги в українській історії: поіменні таблиці й спогади.

Г. М. Голиш. Село Деньги в українській історії від давнини до сьогодення: люди і події: історико-краєзнавчий нарис / Г. М. Голиш, А. Ю. Воропай, Л. Г. Лисиця; ред. Г. М. Голиш. - Черкаси: Вертикаль, 2022. - 328 с.: іл., фото.
ISBN 978-617-7957-11-8

На основі архівних матеріалів, оприлюднених документів, стародруків, синхронної періодики, речових артефактів, спогадів та усних джерел подано нарис історії та сьогодення села Деньги Золотоніського району (Черкащина). Поряд із висвітленням найважливіших подій минувшини й сучасності села велику увагу відведено й людям, як головним суб'єктам історичного процесу: видатним постатям і простим сільським трудівникам.

Книгу адресовано як деньгівчанам, так і всім зацікавленим історією рідного краю. Вона стане в пригоді й педагогам, учням та краєзнавцям.


Голиш Г. М. Село Деньги в українській історії: поіменні таблиці й спогади: книга-додаток / авт.-упоряд.: Г. М. Голиш, А. Ю. Воропай, Л. Г. Лисиця. - Черкаси: Вертикаль, 2022. - 108 с.
ISBN 978-617-7957-11-8

У книзі-додатку вміщено низку поіменних таблиць, які значно розширюють інформацію з минувшини с. Деньги. Вони укладені на основі архівних матеріалів, оприлюднених документів, стародруків, синхронної періодики. Поряд з цим пропонуються і спогади деньгівчан про події Другої світової війни. Ці матеріали будуть цікавими як дослідникам історії рідного краю, так і широкому читацькому загалу.