ФІДБЕК

Висловлюємо найщирішу подяку науковій співробітниці лабораторії консультативної психології та психотерапії Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та колишній студентці нашого університету Гурлєвій Тетяні Степанівні за подарований примірник книги:

Гурлєва Тетяна. Я - свідомий читач: як убезпечити себе від маніпулятивного впливу через медіатекст. Порадник для читача. Київ: Вид-во "Каравела", 2023. 88 с.

ISBN 978-966-801-928-9

Даний порадник покликаний допомогти українцям, які є читачами текстових публікацій у сучасних друкованих та електронних медіа. Дехто з користувачів сучасних ЗМІ може постати перед загрозою втратити критичність, стати керованою, безініціативною людиною, залежною від думки авторитету, легко «заковтувати наживку» стосовно, скажімо, швидких позитивних змін у суспільстві, країні, власному житті. Ці поради розраховані на кожного, хто має намір самостійно опиратися можливим маніпуляціям у текстах будь-яких інформаційних джерел. Мета книги – допомогти українцю виявити і зміцнити власну силу, особистісну міць, розум і обережність у споживанні будь-якою текстового продукту. Ця книжка може бути у нагоді психологам, вчителям, батькам, які надають допомогу дітям і молоді, тим громадянам, які потребують психологічної допомоги з питання: як визначити можливі маніпуляції через текстові матеріали, як реагувати на них, яким чином протистояти явним чи неявним загрозам, оберігаючи себе, власні погляди і переконання від руйнівного впливу медіатекстів.