ФІДБЕК

ОНЛАЙН-ПОДІЯ "ДІТИ ВІЙНИ"

Шановні друзі! 9 лютого о 12:00 Українська бібліотечна асоціація запрошує на онлайн-подію – презентацію книги Валерія Зливкова і Світлани Лукомської «Діти війни: теоретико-методичні та практичні аспекти психологічної допомоги».

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ НАШИХ КОРИСТУВАЧІВ

Шановні користувачі! Нагадуємо, що Наукова бібліотека працює: пн-пт з 9:00–17:00.

Під час воєнного стану графік роботи може змінюватись!

ВЕБІНАР УКРАЇНСЬКОЮ ВІД CLARIVATE

Шановні колеги, науковці! Інформуємо, що 9 лютого 2023 року Clarivate проведе вебінар на тему: «Відкритий доступ в Україні та світі» із серії «Clarivate науковцям», який буде присвячений річниці оголошення Будапештської ініціативи відкритого доступу.

ОНОВЛЕННЯ НА СТОРІНЦІ "АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ"

Шановні користувачі! Інформуємо, що на сайті Наукової бібліотеки було оновлено сторінку "Академічна доброчесність". Віддепер вона містить ще більше корисних посилань та ресурсів для освітньо-наукової діяльності. 👇

ОСВІТНЬО-НАУКОВІ ІНСТРУМЕНТИ ВІД RESEARCH4LIFE

Шановні друзі, колеги! Нагадуємо, що для співробітників та студентів УДУ імені Михайла Драгоманова надано доступ до однієї з найбільших у світі колекцій наукової та технічної літератури - Research4Life.

ОНОВЛЕНО ПЕРЕЛІК НАУКОВИХ ФАХОВИХ ВИДАНЬ УКРАЇНИ

Шановні колеги, інформуємо, що на офіційному сайті Міністерства освіти і науки оновлено Перелік наукових фахових видань, в яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів доктора наук, кандидата наук та ступеня доктора філософії.