ФІДБЕК

ЛИПНЕВІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Нагадуємо, що у липні Clarivate проводитиме для науковців чергові безкоштовні вебінари українською, на платформі Webex. Розглядатимуться питання використання ресурсів Clarivate / Web of Science для наукової діяльності та міжнародної співпраці.

ОПИТУВАННЯ ВІД SCIENCE FOR UKRAINE

Шановні колеги, ScienceForUkraine спільно з Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України запрошують вас взяти участь в анонімному опитуванні щодо діяльності українських вчених закордоном. Кінцевий термін опитування - 15 липня 2022 року.

ПІДПИСАННЯ ОБХІДНОГО ЛИСТА У БІБЛІОТЕЦІ

Шановні колеги, викладачі, студенти! Інформуємо вас щодо деяких моментів при підписанні обхідного листа у бібліотеці. Перше, у чому варто переконатися - відсутність заборгованості. Це можна перевірити самостійно. Як саме?

ОНОВЛЕННЯ НА СТОРІНЦІ ДОКОМПЛЕКТУВАННЯ ФОНДУ

Друзі, пропонуємо вам долучатися до комплектування фонду 
Наукової бібліотеки! Для цього переходьте до розділу послуг за цим покликанням та надсилайте нам свої пропозиції.

JACEK LEWINSON: STUDY SKILLS

Пропонуємо нашим викладачам та студентам ознайомитися з новою добіркою матеріалів Study Skills від Bloomsbury. Добірка включає в себе книги та цифрові ресурси, що допомагають студентам розвивати необхідний досвід і дають їм змогу досягати своїх цілей, охоплює найважливіші академічні навички, а також націлена на особистий розвиток і благополуччя студентів.