ФІДБЕК

ПРОГРАМА EDUPRO ДЛЯ ЕФЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ ПЕДАГОГІВ

ДНУ УкрІНТЕІ інформує: 11 квітня цього року стартує програма EDUPRO від компанії SOFTSERVE, покликана покращити особисте та кар’єрне зростання педагогів. Вона складається з 7 онлайн-лекцій і триватиме з 11.04.2024 по 06.06.2024.

ЯК НАУКОВЦЮ ПРОТИДІЯТИ ХИЖАЦЬКИМ ПРАКТИКАМ?

30 квітня відбудеться онлайн вебінар "Від обкладинки до обкладинки: профілювання хижих видавців" ("Cover to Cover: Profiling Predatory Publishers"). Вебінар проходитиме у Zoom; для участі необхідна попередня реєстрація. Організатор заходу - Choice/ACRL (видавничий осередок Асоціації університетських та наукових бібліотек підрозділу Американської бібліотечної асоціації).

КВІТНЕВІ ВЕБІНАРИ ДЛЯ НАУКОВЦІВ ВІД CLARIVATE ТА ELSEVIER

Шановні колеги, науковці! До вашої уваги перелік майбутніх онлайн вебінарів, які заплановані фахівцями Clarivate та Elsevier на квітень 2024 року.

ЧОТИРИ ПРАКТИКИ НАВЧАННЯ АКАДЕМІЧНІЙ ДОБРОЧЕСНОСТІ

На сайті Міжнародного центру академічної доброчесності (ICAI) викладено матеріал, який може допомогти викладачам зорієнтувати студентів у питанні дотримання академічної доброчесності та її фундаментальних цінностей.

ДО 70-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПОГРЕБЕННИКА В. Ф.

Незабаром, до 190-річчя Українського державного університету імені Михайла Драгоманова, відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Динаміка української літератури і фольклористики та їх викладання у вищій школі».

НОВІ ДОСТУПНІ ВЕБІНАРИ ВІД ELSEVIER

Elsevier інформує науковців про наступні онлайн-вебінари, що відбудуться у березні-квітні цього року. Вебінари безкоштовні, у Zoom; участь можлива за попередньою реєстрацією.