ФІДБЕК
 
ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ! ІНФОРМУЄМО ПРО ТЕ, ЩО НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ПЕРЕЙШЛА НА НОВУ СИСТЕМУ КЕРУВАННЯ ЦИФРОВИМИ КОЛЕКЦІЯМИ OMEKA. НАРАЗІ РОЗПОЧАТО ПРОЦЕС ПЕРЕНЕСЕННЯ ВЖЕ ІСНУЮЧИХ КОЛЕКЦІЙ НА НОВИЙ ДОМЕН LIBDC.UDU.EDU.UA. ПОКИ ВІН ТРИВАТИМЕ, ПОПЕРЕДНІ СТВОРЕНІ КОЛЕКЦІЇ БУДУТЬ ДОСТУПНІ ДЛЯ ПЕРЕГЛЯДУ І ЗАВАНТАЖЕННЯ ЧЕРЕЗ СТАРУ СИСТЕМУ DC-VISU.
 
 

СЕРЕД КОЛЕКЦІЙ, ПРЕДСТАВЛЕНИХ У ЦИФРОВОМУ ФОРМАТІ:


Цифровий архів видання «Педагогічні кадри (2021 - )
Одним із напрямків роботи Наукової бібліотеки є збереження документів, що мають відношення до історії університету, та спрощення доступу до них. Таким джерелом є архів газети «Педагогічні кадри» - корпоративного видання університету, що відображав основні аспекти внутрішнього життя, важливі офіційні документи та звіти, новини про події, що відбувалися у його межах. Архів містить біля 1200 документів за 1956-2015 рр.

 

Цифрова колекція «Рідкісні видання з фонду Наукової бібліотеки Українського державного університету імені Михайла Драгоманова» (2018 - )
Під час процесу ретрокаталогізації фонду рідкісних видань бібліотеки було знайдено багато видань, електронних версій яких у світових зібраннях досі не існує. З метою надання до них вільного доступу усім зацікавленим особам було започатковано цей проект.

 

Цифрова колекція «Шевченкіана у фондах Наукової бібліотеки УДУ імені Михайла Драгоманова» (2014 - )
До 200-річного ювілею Т. Г. Шевченка у співпраці з ТОВ «Спеціалізований центр БАЛІ» (СЦ БАЛІ) за участю ТОВ «Електронні архіви України» (ТОВ ЕЛАУ) було здійснено проект, результатом якого було переведення в електронну форму творів Великого Кобзаря та рідкісних видань про його життя та діяльність.

 

Цифрова колекція Михайло Драгоманов - видатний діяч України (2011- )
Метою проекту було створення інформаційно-бібліотечних ресурсів, присвячених життю і діяльності М.П. Драгоманова та забезпечення вільного доступу до них широкому колу користувачів.
Детальніше з цими колекціями можна ознайомитися на сторінці Проєкти. Партнери.
Окремо зберігаються персональні колекції П. О. Орлика та С. А. Гальченка, праці викладачів університету, автореферати та дисертації, захищені в Університеті (див. «Електронний архів авторефератів та дисертацій»).

 

Книжкові виставки.
З метою наочного представлення фонду бібліотеки, рекомендації найбільш змістовних публікацій, працівники відділів обслуговування створюють тематичні віртуальні книжкові виставки.