ФІДБЕК

CLARIVATE: НОВА СЕРІЯ ВЕРЕСНЕВИХ ВЕБІНАРІВ

Шановні колеги, науковці! Компанія Clarivate представляє до вашої уваги перелік майбутніх вебінарів українською мовою на вересень 2023 року. Для участі необхідна попередня реєстрація. Також передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

7 вересня
Тема: Інформація про гранти для наукової діяльності на ресурсах Clarivate

На вебінарі подивимося яку інформацію про грантову підтримку можемо отримати в Web of Science Core Collection та InCItes та ознайомимося з можливості платформи Pivot-RP. Pivot-RP база даних грантових можливостей як більше 20 років допомагає науковцям знаходити джерела фінансування. Спробуйте знайти нові можливості для ваших досліджень з понад 28 тисяч відкритих пропозицій сумарною вартістю більше 118 млн. Ознайомтеся з більш ніш 3,5 млн вже отриманих грантів щоб вдосконалити вашу грантову заявку. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація
 
14 вересня
Тема: Як підібрати видання для публікації

Світ журналів: історія, види, метрики (імпакт фактор, Journal Citation Indicatior, квартиль), показники. Коли, за що та скільки, потрібно або варто платити, рецензування та його види. Порівняти видання в Journal Citation Reports. Строки публікації. Правила оформлення публікацій. Публікаційний процес. Чого не варто робити. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація
 
21 вересня 
Тема: Авторські профілі науковця

Які авторські профілі існують? Їхня мета та завдання. Що може бути представлено, які показники розраховуються, який створити, наповнити та коригувати профілі науковця у Web of Science, Orcid, ResearchGate, Google scholar. Основні помилки яких припускаються автори. Відповіді на запитання реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація
 
28 вересня
Тема: Інтеграція платформ Web of Science та ProQuest
Унікальний контент платформ Web of Science та ProQuest дозволяють бібліотекам та університетам виконувати амбітні завдання. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про останні інтеграції:
• Індекс цитування дисертацій ProQuest Dissertations & Theses Citation Index
• Інтеграція між Alma та InCites Benchmarking & Analytics
• Інтеграція між Alma та Journal Citation Reports
• Інтеграція між Primo / Summon та Journal Citation Reports 
Час 10:15–11:15
 
👉 Більше додаткової інформації про найближчі вебінари Clarivate (а також записи вже проведених вебінарів) на сторінці Europe - Regional Pages: Ukraine.