ФІДБЕК

ДЕТАЛЬНО ПРО RESEARCH4LIFE У ВЕБІНАРАХ

У жовтні-листопаді цього року відбудеться низка інформаційних вебінарів з популяризації платформи Research4Life. Вони покликані детально ознайомити українських користувачів з можливостями, які відкриває платформа для дослідників.

Цикл вебінарів йтиме з 31 жовтня по 6 листопада. Він охопить такі теми, як:

• Знайомство з Research4Life: початок використання. Учасникам представлять загальну інформацію про Research4Life: які критерії участі в проєкті для країн та організацій, як відбувається процес реєстрації установи та отримання доступу до електронних ресурсів, розглянуть політику використання доступу та ресурси, які доступні користувачам, доступну інформацію на сайті Research4Life та інструменти для розв'язання технічних проблем. Також висвітлять участь України у проєкті «Research4Life».

• Знайомство з Research4Life: єдиний контент-портал. Під час вебінару учасники дізнаються більше про Єдиний контент-портал Research4Life, особливості пошуку необхідної інформації (меню Collections, Content меню, Hamburger меню) та способи ефективного використання порталу.

• Знайомство з Research4Life: ефективний пошук у колекціях. На вебінарі йтиметься про два інструменти Summon та Google Scholar, які можна використовувати для ефективного пошуку в колекціях Research4Life.

Вебінари йтимуть на платформі Zoom, а також транслюватимуться на YouTube каналі Державної науково-технічної бібліотеки України, а після проведення будуть доступні до перегляду в записі.

👉 Дізнатися про дати проведення вебінарів та зареєструватися можна за покликанням.