ФІДБЕК

НАЙБЛИЖЧІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE У ЧЕРВНІ-ЛИПНІ

Шановні колеги, науковці! ДНТБ України інформує: компанія Clarivate планує провести серію нових вебінарів у червні-липні цього року. Вебінари безкоштовні, українською мовою, на платформі ZOOM; для участі необхідна попередня реєстрація; також передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

22 червня

Тема: Складнощі з якими стикаються науковці при роботі з ресурсами Clarivate та їх вирішення.
Тези: На вебінарі будуть розглянуті найчастіші запити які виникають у користувачів, щодо реєстрації, продовження, відкриття повного доступу, збереження результатів, створення персонального кабінету, його налаштування, корегування публікацій у авторському профілі, метрик та показників, перевірки індексації видання тощо. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.

Час 10:15 – 11:15 • Реєстрація.

 

29 червня

Тема: Критерії та процедура відбору матеріалів до Web of Science Core Collection.
Тези: На спеціалізованому вебінарі для редакцій та редакторів журналів про правила відбору журналів, матеріалів конференцій та монографій до Web of Science Core Collection. Реєстрація та робота з видавничим порталом. Перевірка цитування журналу. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Час 10:15–11:15 • Реєстрація.

 

Research Smarter

4 липня

Тема: Journal Citation Reports™  2023.
Тези: Приєднуйтесь, щоб дізнатися про цьогорічне оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цього року, імпакт-фактор журналу (JIF)™ відображається для усіх журналів, що індексуються в Web of Science Core Collection™, включно з колекцією Arts and Humanities Citation Index з гуманітарні науки та мистецтво (AHCI)™ і мультидисциплінарною колекцією Emerging Sources Citation Index (ESCI)™. 
На вебінарі обговоримо як можна використовувати профілі журналів для ухвалення, заснованих на даних рішень у сучасному ландшафті наукових публікацій, який розвивається, незалежно від того, чи подаєте ви свій перший рукопис, чи керуєте бібліотечними фондами. Дізнаємося про широкий спектр метрик журналу, включно з JIF, доступних у профілях JCR, а також про описову інформацію про відкритий доступ і авторів. Обговоримо інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включно з Web of Science та про інтеграцію журнальних метрик у ваші системи за допомогою Journals API.

Час 10:15–11:15 • Реєстрація.