ФІДБЕК

РЕСУРСИ CLARIVATE ДЛЯ ДОСЛІДНИКІВ

Компанія «Clarivate» створила вебсторінку, де зібрано перелік важливих електронних ресурсів із програмними інструментами, інформацією та ідеями для підтримки переміщених дослідників з України.

На сайті йдеться про можливість отримання доступу до однієї з найбільших реферативних, бібліографічних баз даних «Web of Science» – для переміщених українських учених, які раніше отримали доступ до цієї бази даних через свої установи в Україні (в межах укладених установами договорів з ДНТБ України).

Для налаштування віддаленого доступу за кордоном ученим необхідно звернутися до команди підтримки «Clarivate», написавши листа на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. і надавши інформацію про українську установу, в якій працює дослідник.

«Ex Libris», який входить до складу «Clarivate», пропонує всім українським бібліотекам безкоштовне користування системою міжбібліотечного абонементу «RapidILL», в межах якого українським дослідникам, бібліотекарям та студентам надається зручний віддалений доступ до повнотекстових колекцій понад 500 бібліотек з усього світу. Як скористатися послугою дивіться тут.

Крім того, на порталі «Research Professional News» публікують матеріали про події в Україні та їхній вплив на академічне середовище, інформацію про можливості, створені з метою підтримки українських дослідників.

Нагадаємо, доступ до «Web of Science», «Scopus» та інших баз даних для українських дослідників продовжено.