ФІДБЕК

СЕРІЯ ВЕБІНАРІВ «CLARIVATE НАУКОВЦЯМ». КВІТЕНЬ

Колеги! До вашої уваги чергова серія вебінарів від Clarivate на квітень. Безкоштовно, українською, у WEBEX. Учасники що прослухали більше 90 % основного часу вебінару отримують на електронну пошту посилання для завантаження сертифікату протягом трьох робочих днів по закінченню заходу. Для участі у вебінарах необхідна попередня реєстрація.

7 квітня
Тема: Хижацькі видання: розпізнати та уникнути.
Тези: Публікація в хижацьких виданнях це втрата результатів, часу, грошей і найголовніше репутації. Протягом вебінару розглянемо основні типи хижацьких видань, на що варто звернути увагу при доборі видання, як перевірити індексацію видання у, наприклад, Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.

Реєстрація: (оберіть зручний час, перейдіть за покликаннями, натисніть на Register та заповніть анкету): 10:15–11:1516:15–17:15


12 квітня
Тема: EndNote: оформлення бібліографії статті за форматом журналу.
Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.

Реєстрація: (оберіть зручний час, перейдіть за покликаннями, натисніть на Register та заповніть анкету): 10:15–11:1516:15–17:15


14 квітня
Тема: Авторські профілі науковця.
Тези: Складнощі при пошуку робіт певного автора. Показники що застосовуються для оцінки наукового доробку автора зокрема у Web of Science Core Collection (кількість статей, цитувань, h-index (індекс Гірша), beamplot. Підготовка звітів про публікаційну діяльність для науковця, відділу, установи. Порівняння функції і можливості авторських ідентифікаторів. Створення наповнення, застосування Publons|ResearcherID, ORCID, ResearchGate, Google Scholar. Відповіді на запитання, поставлені під час реєстрації.

Реєстрація: (перейдіть за покликанням, натисніть на Register та заповніть анкету): • 10:15–11:15


26 квітня
Тема: Research Smarter: Рішення Clarivate для позиціонування ВНЗ у GRAS рейтингу.
Тези: Нова класифікація для Global Ranking of Academic Subjects (GRAS) під назвою Shanghai GRAS тепер доступна в InCites Benchmarking & Analytics. Ця нова класифікація заснована на відображенні категорій Web of Science для 54 навчальних предметів відповідно до методології GRAS. Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про те, як рішення, дані та послуги Clarivate можна використовувати для підтримки вашої стратегії підвищення рейтингу університетів.

Реєстрація: (перейдіть за покликанням, натисніть на Register та заповніть анкету): • 10:15–11:15


28 квітня
Тема: Research Smarter: Як використовувати ресурси Clarivate для формування бібліотечних колекцій.
Тези: Управління бібліотечними фондами є постійним але мінливим процесом. Приєднуйтесь до цього вебінару, щоб бути в курсі новин і дізнаватися, як інструменти Web of Science, в тому числі Master Journal List, Journal Citation Reports і InCites, можуть допомогти вам керувати своїми колекціями та визначати найефективніші журнали для вашої установи.

Реєстрація: (перейдіть за покликанням, натисніть на Register та заповніть анкету): • 10:15–11:15