ФІДБЕК

ЖОВТНЕВІ ВЕБІНАРИ ВІД CLARIVATE

Шановні колеги! Маємо інформацію щодо нових вебінарів від Clarivate, які проводитимуться у жовтні. На вебінарах будуть обговорюватися такі теми, як: наукометрія, автори, цитування, Нобелівська премія, цілі сталого розвитку ООН. Вебінари безкоштовні, українською, у WEBEX (необхідна попередня реєстрація).

6 жовтня 2022
ТемаОснови наукометрії. Серія Clarivate науковцям 2022.
Тези: Історичний екскурс, термінологія, данні, показники та їхнє коректне і некоректне застосування. Розберемо як розраховуються і що впливає на імпакт-фактор і його варіації, Journal Citation Indicator, квартиль, h-індекс, CNCI, beamplots, та чим вони корисні науковцю у щоденній практиці. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: • 10:15 - 11:15  16:15 - 17:15
 
13 жовтня 2022
ТемаАвтори та цитування.
Тези: Які показники, абсолютні та нормалізовані метрики використовують для оцінки впливу науковця. Що таке високоцитовані роботи та високоцитовані науковці. Як визначаються Citation Laureates™, яким чином вони пов’язані з Нобелівською премією. І практичний блок як працювати з профілем автора у Web of Science. Куди зник Publons? Як поєднати кілька колекцій документів одного автора. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстрація: • 10:15 - 11:15 • 16:15 - 17:15
 

Серія Research Smarter

27 жовтня 2022
ТемаResearch Smarter: Збільшення вашого наукового внеску у досягнення Цілей сталого розвитку ООН (UN Sustainable Development Goals).
Тези: Науково-дослідні установи світу зробили Цілі сталого розвитку ООН невід'ємною частиною своїх місій. Для просування досліджень, спрямованих на вирішення глобальних проблем вам потрібні надійні базові орієнтири. Використовуючи правильні дані та інструменти, ви можете покращити свої дослідження, орієнтуючи їх на досягнення цілей сталого розвитку. На цьому вебінарі ви дізнаєтесь, як Web of Science та InCites інструменти Clarivate допоможуть: дослідити причини сьогоднішніх наукових проривів; знаходити основу для подальших відкриттів у різних дисциплінах; швидко оцінити поточне дослідне середовище.
Реєстрація: • 10:15 - 11:15

Детальніше про найближчі вебінари (а також записи проведених вебінарів) на сторінці Europe - Regional Pages: Ukraine.