ФІДБЕК

Висловлюємо найщирішу подяку доктору історичних наук, професору кафедри методики навчання суспільних дисциплін і гендерної освіти Інституту історичної освіти УДУ імені Михайла Драгоманова Коляді Ігорю Анатолійовичу за подарований примірник книги:

«Денис Рачінський. Боєць на псевдо «Сталкер». Серія: «Нескорені Українці». Видання присвячене пам'яті випускника Українського колежу ім. Василя Сухомлинського та Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова Рачінського Дениса Руслановича.

Це збірка спогадів рідних, друзів дитинства, однокласників і однокурсників, побратимів, учителів спеціалізованого ЗЗСО №183 м. Києва, Українського колежу імені В. О. Сухомлинського м. Києва та викладачів Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова про коротке, але сповнене яскравих моментів життя юнака, що понад усе любив Україну, за яку й загинув, ставши в лютому 2022 року одним із перших на захист Батьківщини, рідного Києва від навали рашистської орди. Для широкого читацького загалу.

✅ ПОВНИЙ ТЕКСТ ЗБІРКИ ДОСТУПНИЙ В РЕПОЗИТАРІЇ УКРАЇНСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ МИХАЙЛА ДРАГОМАНОВА.