ФІДБЕК

Висловлюємо щиру подяку Олександру Васильовичу Нестеренку за подарований примірник книги:

Нестеренко О. В. Безпека інформаційного простору державної влади: технологічні основи : монографія. – Київ, Наукова думка, 2009. – 352 с.

Книга є своєрідним підсумком участі автора у розробці державної політики інформатизації країни, формуванні інфраструктури інформаційного простору державної влади та в створенні автоматизованих інформаційно-аналітичних систем органів влади. Викладено оцінки технологічних проблем інформаційної безпеки державної влади як складової національної безпеки держави з урахуванням складної обстановки у міжнародному інформаційному просторі, сучасних тенденцій вдосконалення державного управління та можливостей інформаційно-комунікаційних технологій.

Аналіз актуальних проблем інформатизації органів влади України за роки її незалежності доповнюється викладенням перспектив їхнього вирішення в найближчому майбутньому, зокрема стосовно розв’язання завдань зі створення системи «електронного уряду» з урахуванням забезпечення інформаційної безпеки.

Для фахівців з питань національної безпеки та державних службовців. А також для експертів, науковців. Викладачів і студентів, яких цікавлять проблеми інформаційних технологій та інформаційної безпеки.