ФІДБЕК

Фонд Наукової бібліотеки отримав ще один книжковий дарунок:

Це Роман, се - Фабрика. Книга на пошану журналіста Романа Фабрики. Івано-Франківськ: Місто НВ, 2020. 560 с.: іл.

ISBN 978-966-428-727-9

Книга презентована Робертом Фабрикою, сином Романа Фабрики - відомого українського журналіста, фоторепортера, засновника Музею родинних професій у м. Івано-Франківськ - що, на превеликий жаль, відійшов у Вічність у березні 2022 року. Висловлюємо щиру подяку пану Роберту за подароване видання!
 
Роман Фабрика майже 60 років віддав праці в редакціях газет, на радіо, телебаченні. Двадцять років життя присвятив праці в українському інформаційному агенстві РАТАУ-ДІНАУ-Укрінформ.
Це ювілейне видання побачило світ з нагоди 80-річчя з дня народження відомого не тільки на Прикарпатті журналіста, фоторепортера Романа Фабрики. Він володар багатьох премій, відзнак, звань. Про його творчий шлях уже йшла мова у книгах "Я-репортер", "Наодинці зі словом", "Дороги, які нас обирають", у фотоальбомі "Лемки: роки і долі" та в інших виданнях.
Романа Фабрику знали і на Прикарпатті, і в Україні, та за її межами як засновника й директора приватного Музею родинних професій. Своєму захопленню він присвятив однойменний розділ у книзі з відгуками тих, хто бачив "сто ремесел на квадратний метр".
Підсумкова книга щедро ілюстрована. Світлини знайомлять читачів з багаторічною творчою біографією заслуженого журналіста України, почесного громадянина Івано-Франківська.
Книга розрахована на широке коло читачів.