ФІДБЕК

ПЕРЕЛІК ВЕБІНАРІВ ВІД CLARIVATE НА ЛИСТОПАД

Шановні колеги, науковці! До вашої уваги вебінари від Clarivate, які відбудуться вже у листопаді. Нагадуємо, що вебінари безкоштовні, українською мовою у Zoom; для участі необхідна попередня реєстрація. Також передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.

2 листопада
Тема: Підібрати видання для публікації та не помилитися з вибором.
На вебінарі розберемо критерії якості наукових видань. На що звертати увагу при виборі видання для публікації власних досліджень. Як не стати жертвою хижацького видання. Ціна недоброчесної поведінки. Публікаційний процес. Плата за публікацію. Оформлення статті. Рецензування. Розповсюдження опублікованої роботи.
Час 10:15 – 11:15
 
9 листопада
Тема: Різновиди пошукових запитів у Web of Science Core Collection.
У Web of Science Core Collection є чотири типи пошуків: базовий, розширений, у пристатейній бібліографії та за автором. Розберемо що можемо знайти, з яких джерел, синтаксис пошуків, складнощі з якими можуть стикнутися користувачі та як їх уникнути. Збережемо та проаналізуємо результати
Час 10:15 – 11:15
➤ Реєстрація.
 
16 листопада
Тема: EndNote: оформлення статті за форматом журналу.
Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як налаштувати роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на ваші питання.
Час 10:15 – 11:15
➤ Реєстрація.
 
23 листопада
Тема: Бази на платформі Web of Science.
На сьогодні на платформі Web of Science розміщено 17 баз даних. Частіше ми працюємо з Web of Science Core Collection. На вебінарі коротко ознайомимося з іншими базами і чим вони можуть бути корисні науковцю. Зокрема Derwent Innovations Index, Регіональні індекси наукового цитування, MedLine. Відповіді на ваші питання.
Час 10:15 – 11:15
➤ Реєстрація.
 
30 листопада
Тема: Research Smarter Представляємо два нових індекси на платформі Web of Science: ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index.
Нещодавнє додавання ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index до платформи Web of Science пропонує комплексне рішення для пошуку журналів, дисертацій та дисертацій, препринтів та інших ресурсів на одній платформі. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як два нових індекси пропонують оптимізований шлях для дослідників, надаючи більш повне уявлення про дослідницький ландшафт.
Час 10:15 – 11:15
➤ Реєстрація.
 
👉 Більше додаткової інформації про найближчі вебінари Clarivate (а також записи вже проведених вебінарів) на сторінці Europe - Regional Pages: Ukraine.