ФІДБЕК

Від Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького фонд Наукової бібліотеки отримав в дарунок книгу:

Кордон мужності та героїзму: книжна серія  "Шлях перемоги". Хмельницький: Видавництво НАДПСУ, 2022. 616 с.

Кожна історія про війну тривожить і ятрить душу, тим паче сьогодні, коли наш народ живе у жорстких реаліях війни.
Книга містить хронологічний інформаційно-аналітичний огляд важливих подій війни та героїчного досвіду боротьби прикордонників з російськими окупантами з 24 лютого по 31 грудня 2022 року.
У виданні висвітлено хронологію героїчних і водночас трагічних подій російсько-української війни за участі воїнів Державної прикордонної служби України. Ці події є свідченням мужності і відваги, самовідданості і стійкості, гідності і незламності, безстрашності і самопожертви наших Захисників і Захисниць. Велика вдячність всім, хто захищає нас на передовій!

Видання призначене для наукових та науково-педагогічних працівників, курсантів вищих військових навчальних закладів та ліцеїстів, усіх, хто цікавиться функціонуванням прикордонного відомства в умовах воєнного стану.

Автор ідеї - Голова Державної прикордонної служби України, кандидат наук з державного управління, генерал-майор Сергій Дейнеко.