ФІДБЕК

Від Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького фонд Наукової бібліотеки отримав в дарунок примірник інтерактивного артбуку:

Кордон незламності: війна через об'єктив: інтерактивний артбук. Хмельницький: Видавництво НАДПСУ, 2022. 88 с.

Важко зрозуміти і відчути всю біль війни, тим паче передати його, донести тим, хто не відчув цього болю, або розділити з тими, хто носить його в серці, а також відчути радість від звільнення кожного сантиметра української землі від окупанта і доторкнутися до мрій та сподівань кожного українця про остаточну перемогу над ворогом. Саме це і було метою дослідників, які спробували виконати таке непросте завдання розробки концепту "ШЛЯХ ДО ПЕРЕМОГИ", тематика якого чутлива для кожного читача, пішовши візуальним мистецьким шляхом та запропонувавши загалу інтерактивний Артбук під назвою "КОРДОН НЕЗЛАМНОСТІ". Авторський колектив взяв на себе дослідницьку та пізнавальну функцію осмислення сучасних історичних подій. З огляду на концепцію твору, яка полягає в показі героїчного досвіду прикордонників в російсько-українській війні, нами було обрано формат фото - та відео-візуалізації воєнних подій з вплетенням дитячого сприйняття реалій війни.

У виданні використано малюнки дітей з конкурсу дитячих малюнків за тематикою захисту Батьківщини, які були презентовані на виставці у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького.

Автор ідеї - Голова Державної прикордонної служби України, кандидат наук з державного управління, генерал-майор Сергій Дейнеко.