ФІДБЕК

Бібліотека висловлює щиру подяку Черновій Тетяні Юріївні за подарований примірник посібника:

Петренко Тетяна, Чернова Тетяна.
Твій старт у коучингу / Тетяна Петренко, Тетяна Чернова. - Київ : 7БЦ, 2023. - 192 с.

ISBN 978-617-549-303-8

Світ змінюється щодня, слід шукати нові та якісні шляхи розвитку професійної компетентності фахівців. У пошуках на допомогу приходить коучинг - технологія, що дає змогу виявити і розкрити потенціал особистості або групи людей, усвідомити отримані знання й навички, трансформувати їх у різні види діяльності, мотивувати себе та інших до впровадження коучингових технологій у професійну діяльність.

Як зробити так, щоб коучингові навички набувалися ефективно та сприяли підвищенню рівня професійної компетентності фахівця? Тетяна Петренко й Тетяна Чернова, відомі коучині у сфері освіти й науки, які багато років допомагають здобувачам освіти досягати нових кар'єрних успіхів, пропонують під іншим кутом поглянути на особисті та професійні цінності в досягненні цілей і опанувати для ефективності у професійній діяльності коучингові технології, які перевірили на власному досвіді.

Чернова Тетяна Юріївна - кандидат педагогічних наук, доцент провідних закладів вищої освіти України, педагог з досвідом впровадження коучингових технологій в освітньо-наукову професійну діяльність, автор проєкту Педагогічний коучинг/Teachcoaching в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова.