ФІДБЕК

Висловлюємо щиру подяку авторському складу, а також Українському культурному фонду за подарований примірник книги:

Історія не без нас. Cтановлення руху за права людей з інвалідністю в Україні: збірник. - Київ : Видавництво, 2023. - 268 с.: - (Серія «нон-фікшену»).

ISBN 978-617-7818-93-8

У книзі зібрано 27 персональних історій активістів й активісток за права людей з інвалідністю в Україні. Опубліковані історії охоплюють період від кінця 1980-х років і до сьогодні. Правозахисники і правозахисниці діляться власним досвідом початку громадського активізму, пошуку однодумців, аналізують уроки, які винесли зі своєї діяльності та міркують про те, яким має бути подальший рух за права людей з інвалідністю в Україні та яка роль молодшого покоління у цьому.

Авторський склад: Юлія Сачук - авторка ідеї, координаторка проєкту книжки, правозахисниця, голова ГО Fight For Right. Ірина Текучова - експертка з прав людей з інвалідністю ГО Fight For Right. Ганна Заремба-Косович - кандидатка соціологічних наук, керівниця напрямку «Зміцнення спільноти» ГО Fight For Right, наукова співробітниця відділу соціальної антропології Інституту народознавства НАН України.

Упорядниці: Ірина Довгаль - журналістка. Марія Антипенко - слабочуюча, журналістка, smm-менеджерка, громадська активістка. Дарія Коржавіна - правозахисниця, журналістка, співзасновниця ГО Fight For Right (10.12.1991 - 3.07.2023). Анна Савчинська - громадська активістка, культурна менеджерка, журналістка.